QR kodo skenavimo simbolis

Vis dar dažnai susiduriame su klausimu – kaip nuskenuoti QR kodą? Ar tam būtina aplikacija?

Nuskenuoti QR kodą galima ir su specialia aplikacija ir be jos. Viskas priklauso nuo mobiliojo ryšio įrenginio senumo. Kiek teko susidurti, visi liečiami telefonai pagaminti nuo 2018 jau turi QR skenavimo funkciją.

Apple iPhone gali nuskenuoti QR kodą fotoaparatu.

Apple iPhone pasirūpino, kad QR kodo skenavimas būtų, kiek įmanoma paprastesnis. Todėl šių telefonų turėtojams, užtenka įsijungti telefone esančią kamerą ir ją nukreipti į QR kodą. Kamera užfiksavus šį kodą jį iškart nuskenuoja ir nukreipia ten, kur kodo kūrėjai yra nurodę.

QR kodų skenavimas turintiems Huawei Mate 10

Labai džiaugiamės, kad netik Apple palengvino QR kodo skenavimo procesą, tačiau ir HUAWEI. Nors HUAWEI ir suteikė galimybę skenuoti QR kodą be papildomų programėlių, tačiau apsunkino procesą paslėpdami šią funkciją į skirtingas vietas priklausomai nuo modelio.

Pakalbėkime apie HUAWEI Mate 10. Šiame telefone jau yra integruota galimybė skenuoti QR kodą be papildomų aplikacijų. Jums tereikia atrakinus telefoną – braukti pirštu nuo viršutinės ekrano dalies žemyn ir pamatysite QR kodo nuskaitymo simbolį, kurį paspaudus galėsite nuskenuoti QR kodą.

nuskenuoti QR kodą su HUAWEI Mate10

QR kodų skenavimas turintiems Huawei P20 lite ir kitus

Kaip jau minėjome, kad HUAWEI integravo QR kodų skaitytuvus, deja – jų reikia paieškoti. Taigi norint nuskenuoti QR kodą su šiuo modeliu, reikia daryti viską priešingai, nei su Mate10 modeliu. Kodėl sakome priešingai? Nes jeigu Mate10 modelyje skaitytuvo reikėjo ieškoti atrakinus ekraną, tai P20 lite – užrakinus. Aname modelyje reikėjo braukti per ekraną nuo viršaus į apačią, kad pamatyti skenavimo mygtuką, o P20 lite reikia braukti iš apačios į viršų. Eiga: esant užrakintam telefono ekranui reikia paspausti dešinėje pusėje esantį atrakinimo mygtuką (tam, kad aktyvuotųsi dar užrakintas ekranas) tuomet reikia braukti per ekraną nuo apačios į viršų ir pamatysite meniu, dešinėje pusėje yra QR kodo skenavimo ženkliukas, paspaudus jį, reikės atrakinti telefoną ir galite skenuoti kodą.

nuskenuoti QR kodą su HUAWEI P20 lite

Kaip jau minėjome, QR kodo skenavimas priklauso nuo mobiliojo ryšio įrenginio, todėl reiktų pasidomėti ar būtent jūsų turimas įrenginys gali skenuoti QR kodą, ar reiktų papildomos aplikacijos.

Kuo QR kodas gali būti labai naudingas, skaitykite QR kodas susietas su chatbot.

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Chatbot kuria Colifa
Colifa- chatbot kūrimas

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE