QR kodas susietas su chatbot

Kas yra QR kodas – daug pasakoti nereikia – jo pilna visur. Mums įprasta, kai nuskenavus QR kodą pamatome tam tikrą informaciją, telefono numerį ar kitą. Tačiau pakalbėsime apie vis labiau populiarėjančią technologiją – kuomet QR kodas susietas su chatbot .

Kas yra chatbot?

Chatbotautomatizuota susirašinėjimo programa, kuri susiejama su pasirinkta programa, pavyzdžiui messenger. Įmonės, taupydamos savo klientų laiką, nori užtikrinti, kad klientas gautų informaciją apie jų paslaugas čia ir dabar, ir visai nesvarbu ar tai yra darbo diena ar ne. Chatbot yra įrankis, kurio pagalba verslas gali automatizuoti daug procesų, kurie yra atliekami susirašinėjimo pagalba. Plačiau, kas yra chatbot skaitykite čia.

Kuo skiriasi įprastas ir su chatbot susietas QR kodas ?

Įprastas QR kodas – kuriamas su konkrečia informacija. Tai gali būti tekstas (pavyzdžiui jūsų kontaktai), tai gali būti nuoroda į jūsų svetainę ar panašiai. Tačiau QR kodas, kuris yra nukreiptas į chatbot yra ypatingas tuo, kad žmonės nuskenavę tokį kodą gali pradėti pokalbį su jūsų įmone. Tiksliau su jūsų įmonės virtualiuoju asistentu. Akivaizdžiai naudinga nes:

✔ Visi, kurie nuskenavo šį QR kodą išlieka jūsų chatbot atmintyje, taigi nesunkiai galite su jais susisiekti;

✔ Vienam chatbot galite kurti skirtingus kodus ir matyti statistikas;

✔ Galite rinkti kliento kontaktus (žinoma, klientui sutikus);

✔ Panorėjus bet kada galite tęsti bendravimą patys;

✔ Galite grupuoti žmones pagal kategorijas ir siųsti pranešimus apie akcijas, naujoves būtent kategoriją atitinkantiems žmonėms.

✔ Lengva pakeisti turinį, nekeičiant QR kodo.

Mes siekiame, kad įmonės savo darbuotojams patikėtų daug produktyvesnius darbus, o mechaninius darbus paliktų kompiuterinėms programoms. Įmonės perka buhalterines programas ne todėl, kad nebereiktų buhalterės, bet tam, kad programos dėka, buhalterė/ės galėtų atlikti daugiau produktyvaus darbo. Taip ir su automatizuota susirašinėjimo programa chatbot – įsidiegę ją, jūs tiesiog taupysite savo ir savo darbuotojų laiką.

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Colifa- chatbot jūsų verslui
Colifa- chatbot kūrimas

Norite asmeninės konsultacijos dėl QR kodo, bei Chatbot jūsų verslui? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook