fbpx

Mes spaudoje

Apie Colifa projektus rodo televizija, kalba radijas, bei rašo spauda!

2019 12 16

as ir tu atsargus kai slidu colifa socialiniai atskinga imone

Mokinukai ragina vairuotojus koreguoti stabdymo įpročius

„Ko gero tai daugiausia šypsenų generuojanti saugaus eismo akcija, nes tradicinį policijos reidų palydovą – nevalingai kylančią įtampą, išvydus pareigūnus mojant lazdele, čia aplenkia vaikai, kurie pirmieji pribėga prie vairuotojų, įteikia simbolines dovanas ir palinki važiuoti saugiai. Kitaip tariant, mes vienu šūviu nušauname du zukius: moksleiviams saugaus eismo užsiėmimus susiejame su konkretaus metų laiko aktualijomis, o vairuotojams primename apie būtinybę koreguoti savo elgseną net jei vaizdas pro automobilio langą neatrodo žiemiškai pavojingas“, – pasakoja viena akcijos organizatorių, saugaus eismo pedagogė Lina Šembergė.

Šiais metais prie tradicinės akcijos „Aš ir Tu – atsargūs kai slidu“ prisidėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir solidus būrys verslo įmonių bei viešųjų įstaigų, radijo stotis „Tau“, Kauno technikos kolegijos studentų atstovybė, „Vilko kartodromas“, „Krasta Auto Kaunas“, „KA-Ringas“, „SDG“, „DP-60“, „Colifa“, ERGO.

Skaitykite daugiau: lrytas.lt, http://alytus.policija.lrv.lt/ , www.kaunas.lt/, miestonaujienos.lt, delfi.lt, vta.lt

2019 08 14

LNK žiniose – COLIFA sukurtas projektas „Bendraujantys gyvūnai”

colifa-zoologijos-sodas-lnk

Tai yra tik ištraukta iš 2019-08-14 dienos LNK žinių, kurioje yra kalbama apie MB „Colifa” sukurtą analogų neturintį projektą. Pilną LNK žinių įrašą rasite čia: LNK.lt

Lietuvos zoologijos sode Kaune gimė seniai laisvėje išnykusių kačių jauniklis. Tadas Ivanauskas tokias kates pakrikštijo vilpišių vardu. Iš jų išvestos visos mums žinomos naminės katės. Lietuvos zoologijos sodas taip pat pristatė analogų visoje Europoje neturintį projektą, kuriuo susidomėjo ne tik kaimynai. Tai galimybė pasikalbėti su gyvūnais. Kaip ir kuriuos gyvūnus galima prakalbinti?

Visą LNK žinių įrašą rasite: lnk.lt

Skaityti daugiau: kauno.diena.lt

2019 08 10

Vien gero fotoaparato nepakanka: svarbiausios taisyklės fotografuojant moterį

Mūsų komandos narys fotografas, bei fotografijos dėstytojas Vladas Dobrovolskis laužo stereotipus ir sako: „Kiekvienas žmogus yra gražus, tik ne visi moka gražiai nufotografuoti. Gali turėti patį geriausią pasaulyje fotoaparatą, bet jei nežinai bazinių taisyklių – įsivaizduojamo rezultato nebus“.

Visą straipsnį rasite: lrt.lt

2019 07 18

Radijas „Kelyje” eteryje svečias MB Colifa direktorė Evelina Čiurlionė. Colifa sukurti projektai

Pokalbio metu kalbama apie Colifa projektą „Bendraujantys Lietuvos zoologijos sodo gyvūnai”, bei kitus įmonės sukurtus projektus.

Laidos vedėjas Andrius Janušauskas.

Laidos įrašą rasite čia: YOUTUBE

2019 07 17

roboto cv chatbot gavo darba

Toks darbuotojo CV – pirmasis Lietuvoje: dirba visą parą už 120 eurų per mėnesį

Vykstant 4 pramonės revoliucijai vis daugiau kalbama apie tai, kad robotai išstums žmones iš jų darbo vietų. Darbo paieškos portale CV-Online.lt pasirodė pirmasis chatboto – automatizuoto susirašinėjimo roboto – CV.

Šį virtualų asistentą sukūrė specializuota chatbot kūrimo įmonė „Colifa“. Darbo paieškos skelbime chatbotas rašo, kad turi darbinės patirties, yra imlus, mandagus, dirba 24/7 ir svarbiausia dirba už labai minimalų atlygį – vos 120 Eur per mėnesį. Argi ne svajonių darbuotojas?

Visą straipsnį rasite: delfi.lt

Video rasite: youtube.com

Pakalbinti išmaniuoju telefonu jau galima ir zoologijos sodo gyvūnus

Kaune, greta Ąžuolyno, įsikūrusio Lietuvos zoologijos sodo lankytojai, norintys geriau pažinti unikalų gyvūnijos pasaulį, gali dalyvauti interaktyviame edukaciniame projekte „Prakalbink zoologijos sodo gyvūnus“

MB „Colifa“ direktorė Evelina Čiurlionė prasitarė, kad ir jai, vaikštinėjant su šeima Lietuvos zoologijos sode, kilo noras daugiau sužinoti apie gyvūnus, ne tik moksliškai, bet ir paprasta „žmogiškąja“ kalba.

Visą straipsnį rasite: diena.lt, kaunodiena.lt, klaipeda.diena.lt, tavovaikas.lt, lrt.lt, delfi.lt, kaunieciams.lt, kaunoaleja.lt ir kiti

2019 07 16

Lietuvių startuolis kuria pokalbių robotus, leidžiančius kalbėtis su daiktais

Daiktuose „apgyvendinami“ pokalbių robotai tampa neatsiejama verslo dalimi, sako startuolio MB „Colifa“ sumanytojai. Anot jų, taip yra todėl, kad vis daugiau vartotojų pasiekiama būtent per socialinius tinklus ir kitas bendravimo platformas.

Robotas pats susirado darbą Startuolio komanda internetinėje darbo paieškos platformoje vykdė eksperimentą ir įrodė, kad toks robotas pats gali ieškoti darbo. Bendradarbiaujant su darbo paieškos portalu „CVonline.lt“, buvo patalpintas roboto CV ir netrukus jis sulaukė UAB Finansinių sprendimų agentūros susidomėjimo.

Visą straipsnį skaitykite delfi.lt , kaunomtp.lt, inovacijos.lt

Video rasite: youtube.com

2019 07 11

Interaktyvus edukacinis projektas „prakalbino“ Lietuvos zoologijos sodo gyvūnus

MB „Colifa” kilo idėja – prakalbinti „Lietuvos zoologijos sodas” gyvūnus. Projekto tikslas – leisti zoo sodo lankytojams aktraktyviu būdu sužinoti daugiau apie gyvūnus. Gyvūnai labai nuotaikingai pateikia apie save informaciją – tad bendravimas ne tik suteikia žinių, tačiau ir sukelia šypseną. Prie šio projekto sutiko prisidėti ir partneriai „Kaunakiemio pramogos”, kurie ne tik įsteigė dovanas kiekvienam, kuris „bendraus” su gyvūnu, tačiau įsteigti ir labai vertingi savaitiniai prizai.

Partneriai: „Vilko kartodromas” , „RIO sporto arena”, „DP60”, „KA-ringas”

Straipsniai spaudoje: delfi.lt, lrt.lt , kaunieciams.lt , klaipeda.diena.lt , diena.lt , kauno.diena.lt , kaunoaleja.lt , zoosodas.lt , theworldnews.net , ag.worldpronews.com

2019 03 16

Lrytas.lt straipsnis - Colifa panaudojant messenger kodą prakalbino automobilius
Lrytas.lt straipsnis

Sugalvojo, kam panaudoti messenger kodą – prakalbino automobilius

Straipsnyje rasite interviu su MB „Colifa”, bei TOYOTA atstovais Lietuvoje UAB „Autotoja”. Straipnis apie MB „Colifa” kilusią idėją prakalbinti automobilius panaudojant chatbot, bei messenger kodą, kurį nuskenavus galima pradėti pokalbį. Visą straipsnį skaitykite čia….


2019 02 22

Evelina Ciurlione delfi spauda ziniasklaida
Evelina Čiurlionė. delfi.lt

Moteris dirba lietuviams dar menkai žinomoje srityje: žmonės dažnai stebisi, ką aš veikiu

Straipsnyje rasite interviu su Evelina Čiurlione MB „Colifa” direktore ir chatbotdealers.com projekto kūrėja. Pokalbis apie chatbot, darbą šioje srityje ir tai, kas įtakojo šį pasirinkimą. Visą straipsnį rasite čia…

Kitos publikacijos:

elektronika.lt, technologijos.lt

Norite sužinoti, kaip chatbot, būtų naudingas jūsų verslui? Susisiekite