fbpx

Kodėl rinktis Colifa?

Kodėl rinktis Colifa?

  • Todėl, kad mes sukursime jums chatbot;
  • automatizuosime jūsų messenger;
  • pasirūpinsime jūsų Facebook reklama;
  • pardavimų strategija;
  • ir nuolat padėsime, bei bendradarbiausime su jumis.

Atiduosime save tam, kad pasiektume tikslų! Susisiekite su mumis jau dabar.

Kodėl mums tai svarbu?

Sakydami, kad reikia rinktis Colifa, sakome , kad mes esame lygiai tokie patys klientai ir vartotojai, kaip ir visi kiti… Mes, lygiai taip pat, kiekvieną dieną bendraujame su įvairiomis įmonėmis – nes esame jų klientai. Todėl suprantame, kaip yra svarbu paslaugą, prekę ar pagalbą gauti kuo greičiau. Deja, nors technologijos vis daugiau vietos užima mūsų gyvenime, pastebime, kad ne visos įmonės jomis pasinaudoja tam, kad pagerintų ryšį su klientu, o tuo pačiu ir padidintų savo pardavimus.

Rinktis Colifa, todėl,kad kuriame Chatbot’us, sprendžiančius problemas

Vienas iš pavyzdžių, kuris yra visiems gerai žinomas ir keliantis neigiamas emocijas yra „Skambučių centrai“… Norint susisiekti su tam tikromis kompanijomis neturi daug alternatyvų, kaip susisiekti, todėl turi skambinti. Ir dažniausiai mums tenka ilgai klausytis muzikos ir balso prašančio palaukti… O kartais, taip ir nesulaukiame kol kas nors atsilieps … Arba kitas pavyzdys – užklausų siuntimas. Nusiuntus žinutę gauname atsakymą, kad su mumis susisieks ir dažnai nesusisiekia arba susisiekia tada, kai jau nebeaktuali prekė ar paslauga… Pažįstama situacija? Mums taip pat … Beje šiai situacijai labai tiktų patarlė „Ilgai laukęs dar palauk“ ar ne? Todėl turime jums patarimą – neverskite savo klientų laukti ir kreipkitės į mus, nes mes turime jums sprendimą, kuris vadinasi – chatbot.

Iki šiol vis dar nemažai įmonių samdo darbuotojus atlikti „roboto“ darbą (darbas, kuris yra visiškai mechaninis, nereikalaujantis jokių žinių, išmanymo). Pavyzdžiui – gautą žinutę persiųsti atitinkamu el.paštu, suvesti kliento duomenis ir panašiai. Tačiau dar blogiau yra tuomet, kai „roboto“ darbas yra užkraunamas darbuotojui, kuris sugeba atlikti daug sudėtingesnius, produktyvesnius darbus. Taigi darbuotojo darbo laikas neišnaudojamas produktyviai… Gal tiesiog perduokite „robotuko“ darbą chatbotui ir lai produktyvus darbuotojas atlieka tai, ką moka geriausiai.

Colifa komanda

Colifa – Lietuviško kapitalo įmonė. Komandą Lietuvoje sudaro 8 savo srities profesionalai, bei patikimi ir stiprūs partneriai. Mūsų tarptautinę komandą sudaro tiek „freelanceriai”, tiek įmonės įsikūrusios įvairiose Pasaulio šalyse. Tam, kad įgyvendintume klientų lūkesčius – mes dirbame kartu, bei dalinamės savo žiniomis ir idėjomis. Įdomu, kaip chatbotas būtų naudingas jums ir jūsų verslui? Paspauskite čia ir susisiekite jums patogiausiu būdu. Daugiau informacijos apie mūsų komandą rasite čia

Aktyviai dalyvaujame mokymuose, seminaruose, bei kituose renginiuose


innovation drift and baltic dynamics 2019

Innovation Drift & Baltic Dynamics 2019


colifa lexus

LEXUS XIV GOLFO TURNYRAS


colifa- artificial intelligence

„Artificial intelligence”


colifa- ekomercija 19

E-komercija 19

Iki susitikimo – jūsų Colifa!

Aplankykite mus Facebook! Ir YouTube