Facebook verslo puslapis – ar reikalingas specialistas

Facebook verslo puslapis

Šių dienų verslas nėra įsivaizduojamas be socialinių tinklų. Tačiau neretai Facebook verslo puslapis yra kuriamas ir administruojamas asmenų, kurie nesispecializuoja šioje srityje.

Ar reikalingas specialistas Facebook verslo puslapiui

Tikriausiai visi esate girdėję patarlę – “skūpus moka du kartus”. Kaip žinia ši patarlė galioja įvairiose gyvenimiškose situacijose – versle taip pat. Kiekvienas žmogus yra individualus ir kaupia žinias, bei specializuojasi tam tikrose srityse – bet ne visose…

Visada sakome “visų galų specialistų nėra”. Mes esame žmonės ir gebame išmokti daug dalykų, tačiau paskaitę keletą straipsnių ar pažiūrėję keletą video – specialistais netampama.

Facebook verslo puslapiui yra būtinas specialistas – bent pirminiame etape.

Visi moka sukurti Facebook verslo puslapį

Facebook verslo puslapis facebook specialistas

Labai dažnai sutinkama frazė. Vieni ją sako nes gyvena Facebook ir tiki, kad ir kiti tuo gyvena. Tuo tarpu kita grupė taip sakančių yra manantys, kad norint kažką gerai išmanyti užtenka pabandyti, peržiūrėti kelis video ir žinių – “per akis”.

Turime nuvilti taip manančius. Jeigu kažkas mums atrodo nesudėtinga ir aišku, tai tikrai nereiškia, kad taip bus ir kitiems. Manantys, kad žinios, kurias įgavo per kelias valandas yra prilyginamos tos srities specialisto žinioms – taip pat klysta. Internetinėje erdvėje, bei technologijų srityje yra toks greitas augimas, kad arba reikia “tuo gyventi” arba įgautos žinios prieš kurį laiką, bus menkavertės, dėl atsiradusių pasikeitimų.

Kuriame etape reikalingas Facebook verslo puslapio specialistas?

Atsakome – idealiausiu atveju – pačioje pradžioje. Kitu atveju, kaip galima greičiau. Mūsų įmonė Colifa specializuojasi chatbot kūrime, socialinių tinklų administravime. Iš patirties kalbant patariame – bent dalinį Facebook verslo puslapio administravimą patikėkite šios srities specialistams. Taip būsite tikri, kad klientai jus ras ir aiškiai supras jūsų veiklą ir kodėl rinktis būtent jus.

Straipsnis priklauso MB “Colifa”

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin

Mielai padėsime jums socialinių tinklų administravime, chatbot (susirašinėjimo robototų) ar SEO klausimais. Susisiekite

9 spalio, 2019

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *