messenger kodas chatbot colifa kuria

Facebook Messenger nuskaitymo kodas gali tapti tuo, kas yra QR kodai Kinijoje.

Vidutinis lietuvis per dieną 1 valandą praleidžia internete prisijungdamas išmaniuoju telefonu. Didžioji dalis lietuvių internetą telefone naudoja naršymui per paieškos sistemas: Google (31 proc.), bendravimui socialiniuose tinkluose (30 proc.), ketvirtadalis (27 proc.) skaito naujienų portalų naujienas telefono naršyklėje, o 25 proc. – siunčia ir skaito elektroninius laiškus. Nenuostabu, kad tiek daug dėmesio skiriame internetinei rinkodarai. Tačiau neturėtume pamiršti neprisijungusio pasaulio, kuriame mūsų klientai praleidžia didžiąją laiko dalį. Mes kalbame apie statiškas reklamas: iškabas, stendus, reklamas ant automobilių ir panašiai. Čia puikiausiai gali būti panaudojamas Messenger nuskaitymo kodas, kaip vartai į internetinį pasaulį.

Dažnai įmonės reklamuoja save stenduose, plakatuose, eksponuoja savo produktus, prekes ekspozicijose, bet kas iš to?

Klientui užims nemažai laiko ieškoti jūsų internete, o dar beieškodami jūsų, suras ir kitus jūsų konkurentus. Kad taip nenutiktų yra sprendimas Messenger nuskaitymo kodas. Klientui tereikia nuskenuoti kodą ir jis jau bendrauja su jūsų virtualiu asistentu – Chatbot, kuris ir padės klientui rasti tai, kas jį domina labiausiai internete – jūsų svetainėje ar jūsų Facebook puslapyje.

QR kodai niekada nesulaukė jokios realios traukos Vakarų šalyse

Nors Kinijoje jie naudojami visur kur tik įmanoma. QR kodo nepopuliarumas Europoje iš dalies yra dėl to, kad juo sunku naudotis. Turite atsisiųsti atskirą programą, kartais programa negali nuskaityti kodo tinkamai ,arba neužtenka vietos telefone dar vienai programėlei. Be to, QR kodai ne tai, kad neatrodo patrauklūs, tačiau sakytume yra atstumiantys.

Messenger nuskaitymo kodas yra panašus į QR koda, nes reikia tiesiog nuskenuoti kodą

Nuskenuojate naudodami Facebook Messenger programą ir automatiškai atidarote Messenger pokalbį. Šie pokalbiai, kaip minėjome, gali būti prijungti prie pokalbių robotų.

Messenger kodas atrodo daug gražesnis už QR kodą… ar ne?

Messenger kodas - chatbot- colifa

Ir jums reikia tiesiog Facebook Messenger programos, kad būtų panaudotas Messenger nuskaitymo kodas. Svarbu tai, kad dauguma žmonių jau turi Messenger programėlę savo telefonuose, todėl jiems nuskenuoti kodą ir pasiekti jus bus paprasta.

Kas yra Messenger nuskaitymo kodas ir kaip jis panaudojamas skaitykite mūsų straipsnyje ČIA

Straipsnis priklauso MB “Colifa”

chatbot verslui kuriam chatbot

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui ar messenger kodo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook