Messenger kodas jūsų vizitinėje. Colifa Chatbot
Nuskenuokite chatbot messenger kodą ir pamatykite, kaip tai veikia

Kas yra messenger kodas? – tai yra mobiliosios messenger programėlės fotokamera nuskaitomas paveikslėlio pavidalo kodas tam, kad vartotojas galėtų iškart pradėti pokalbį su jūsų chatbotu.

Messenger kodas – tai dar vienas iš būdų pritraukti naujų klientų nedelsiant pradedant pokalbį su jais. Trumpai papasakosime, kaip tai veikia… O jeigu jau žinote jo naudą – nedelskite ir susisiekite su mumis o mes kuo greičiau pasirūpinsime netik jūsų chatbot, bet ir messenger kodo sukūrimu!

Kiekvienas, kuris turi sukurtą chatbotą savo verslo puslapiui, gali gauti messenger kodą, bet kokiu jam patinkančiu formatu, pavyzdžiui jpg, png, docx, pdf ir kiti. Turėdami messenger kodo nuotrauką ją galite talpinti visur – savo internetinėje svetainėje, savo skelbimuose (tiek Facebook, tiek kitose erdvėse), panaudoti kaip nuotrauką socialiniuose tinkluose ir taip toliau. Tačiau pastebėta tendencija, kad vis daugiau įmonių pradėjo naudoti šį kodą savo vizitinėse kortelėse. Tik pagalvokite, kaip tai patogu? Seniau gavus vizitinę kortelę ir norint sužinoti apie to asmens ar įmonės veiklą jums reikėdavo į paieškos svetaines tokias, kaip Google įvesti tos įmonės pavadinimą ar atlikti kitus veiksmus tam, kad galėtumėte gauti daugiau informacijos – nuo šiol to nebereikia. Kaip tai veikia? Labai paprastai – tik pažiūrėkite į nuotrauką apačioje…

Kaip nuskenuoti messenger kodą. Colifa chatbotas
Kaip nuskenuoti messenger kodą?

Klientas gavęs jūsų vizitinę kortelę (ar bet kur pamatęs jūsų messenger kodą) įsijungia savo messenger programėlę, joje apačioje meniu juostoje pasirenka „žmogeliukų ikoną“ esančią šalia fotoaparato simbolio dešinėje (1 rodyklė). Paspaudus ant šios ikonos viršuje atsiranda simbolis su užrašu „Scan Code“ arba „Skenuoti kodą“ (2 rodyklė). Paspaudus ant šios ikonos iškart aktyvuojasi kamera ir pasirodo mažas užrašas „nustatykite kamerą ant messenger kodo“ ir vos jūsų kamerai užfiksavus messenger kodą – iškart bus pradėtas susirašinėjimas su tos įmonės chatbotu, kurios kodą nuskaitėte. Paprasta are ne? (P.s. Facebook nuolat atnaujina tiek Facebook tiek messenger išvaizdą, todėl tikėtina, kad kodo skenavimo opcijos vieta gali pasikeisti). Jeigu norite susikurti savo verslui messenger kodą – mes jums padėsime!

messenger kodas chatbot colifa

Išbandykite Colifa chatbot kodą jau dabar!


Paklausite, kaip messenger kodas ir naudojimas gali padėti pritraukti naujų klientų?

Atsakysime – klientai pamatę kodą po kuriuo slypi „kažkokia“ informacija dažnu atveju jį nuskenuos vien iš smalsumo. Taigi pirmas žingsnis „Užmegzti pokalbį“ su klientu – bus padarytas. Visa kita priklauso nuo jūsų chatboto, kaip jis sukurtas, kaip jis pateikia informaciją apie jus ir kokias funkcijas atlieka. Bet kokiu atveju, žmogus kuris nuskenavo jūsų messenger kodą jau bus įtrauktas į chatboto atmintį, todėl galėsite netrukdomai su juo susisiekti tiek tarpininkaujant chatbotui, tiek tiesiogiai. Norite sužinoti daugiau apie chatbotus ir kaip jie gali būti jums naudingi? Susisiekite su mumis ir mes sukursime jums netik chatbot, bet padėsime praplėsti lojalių klientų ratą!

Straipsnis priklauso MB “Colifa”

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui? Susisiekite 

Colifa chatbot susisiekite

Sekite mus Facebook