Facebook konferencijos Colifa chatbot

F8 Facebook konferencijos – 2 dalyje, pasakojome apie visai nesenai įvykusią jubiliejinę dešimtąją – F8 Facebook konferenciją. Straipsnyje pasakojome apie Facebook kuriamas naujienas tokias, kaip „Desktop app“, „Friends Tab“, bei „Messenger“ programėlės atnaujinimą, bei siekiamus parametrus.

Visai nesenai įvykusios Facebook konferencijos metu buvo pristatyta ir dar daugiau mūsų laukiančių naujovių!

WhatsApp naujovės

Facebook whatsapp Colifa chatbot
  • Dalinimasis lokacija: M. Zuckerberg daug pasakojo apie siektiną privatumo užtikrinimą, kuomet dalinamasi savo lokacija, realiu laiku, su kitu kontaktu. Norint pasidalinti savo lokacija nebereiks naudoti papildomų programėlių, taip bus galima užtikrinti privatumą, nes viskas vyks vienos programėlės viduje.
  • Produktų katalogas: kuriama naujovė verslui leis dalintis savo produktų katalogu, tam, kad būtų kuo lengviau pasiekiama informacija apie tos įmonės produktus ar paslaugas. Kaip žinia, produktų katalogas be galimybės juos įsigyti, yra mažai ko vertas. Todėl Facebook konferencijos metu M. Zuckerberg pasakė tokią frazę: „Siekiame, kad nusiųsti pinigų būtų taip pat paprasta, kaip nusiųsti nuotrauką

Facebook konferencijos metu pristatyta nauja Facebook puslapio išvaizda

Facebook konferencija puslapio naujove Colifa chatbot

Pirma naujiena – Facebook keis išvaizdą:

  • Vienas iš naujos išvaizdos pokyčių – aplikacija nebebus mėlynos spalvos.
  • Facebook puslapių dizainas bus pakeistas iš pagrindų ir primins internetinių svetainių dizainą. Patogus navigavimas leis greitai ir patogiai rasti aktualią informaciją.
  • Facebook pirmą kartą nusprendė pakeisti savo ikonėlę ir paversti ją „gyvesne“. Tam tikrose kontinentuose, ši naujovė jau yra prieinama ir su laiku bus pakeista visur.

Instagram naujovės

Instagram – dar vienas Facebook produktas, kuris bus tobulinamas, taip pat, labai intensyviai. Viena iš naujovių – parduotuvės. Jose netik bus patogu pamatyti produktus, jų aprašymus, bei kainas, tačiau ir atlikti pirkimą.

Dar viena naujovė, pristatyta Facebook konferencijos metu, „Secret Crush“

„Secret Crush“– Facebook pažintys. Ši funkcija leis jums kurti privatų sąrašą žmonių, kurie jums yra įdomūs. Ir jeigu, kas nors iš jūsų sąrašo jus taip pat įtrauks į savo sąrašą – jūs būsite sujungti į „Secret Crush“ ir tik tuomet galėsite bendrauti.
Ką manome mes, apie šią naujovę? – Telegram kopija. Tačiau publika šią žinią sutiko itin džiaugsmingai ir emocingai!

Dar nespėjome pristatyti ypatingos naujovės, todėl sakome – laukite tęsinio!

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

 Colifa chatbot
Colifa- chatbot kūrimas

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE