F8 Facebook konferencija –chatbot lietuva

F8 Facebook konferencija – 1 dalis, rašėme apie visai nesenai įvykusią jubiliejinę dešimtąją – F8 Facebook konferenciją. Straipsnyje pasakojome apie Facebook pagrindinius ir didžiausius sau keliamus planus, bei iššūkius, Šiame straipsnyje papasakosime apie konkrečius Facebook produktus, bei jų atnaujinimus ir vizijas.

F8 Facebook konferencija „Desktop app“ (Darbalaukio programa)

Facebook sukūrė kompiuteriams (tiek Windows, tiek MAC ) skirtą pokalbių programą, kuri vizualiai atrodo, kaip telefonuose esanti messenger programėlė. Ši programa leis tiek Whatsapp, tiek Facebook messenger vartotojams susirašinėti, bei atlikti įprastus ir video skambučius. Statistika rodo, kad maždaug apie 1,4 mlrd vartotojų per mėnesį naudojasi jų susirašinėjimo platforma.

„Friends Tab“ (Draugų zona)

Galimybė vienoje vietoje matyti draugų įkeltas istorijas, įrašus, komentarus, nepriklausomai ar tai buvo Facebook ar Instagram paskyrose atlikti veiksmai. Be visa to, bus leidžiama draugams virtualiuoju būdu žiūrėti video ir tuo pačiu metu (neišjungiant video) susirašinėti. Facebook žada, kad šioje skiltyje nebeliks reklamos – tik jūsų draugai, jūsų ir jų įkelta informacija. Tai turėtų prilygti „Digital living room“ (vert. Skaitmeninio gyvenimo kambarys).

Facebook konferencija „Messenger programėlės ateitis”

Facebook konferencija, kurioje Mark Zuckerberg messenger programėlę apibūdino taip: „Greita, paprasta, patikima ir saugi“ (angl.Fast, simple, reliable and secure) ir tai yra jų siekis artimoje ateityje. Kaip teigia pats Facebook įkūrėjas – „keisime messenger programėlę iš pagrindų, tam, kad galėtume užtikrinti privatumą, tokį, koks ir turėtų būti“.

Messenger – greičiausia programėlė

Facebook konferencija Messenger – greičiausia programėlė

Šiuo metu Facebook ėmėsi projekto, kuris vadinasi „Light speed“ (šviesos greitis), jo tikslas sukurti pačią greičiausią susirašinėjimo programėlę. Facebook konferencija buvo ta vieta, kurioje buvo detaliai įvardinti projekto tikslai:

  • Susirašinėjimo programėlė WhatsApp užima 93 MB vietos, kitos lyderiaujančios programėlės vidutiniškai 232 MB, Messenger planuojama, kad užims iki 30 MB!
  • Messenger programėlės paleidimo laikas bus apie 1,3 sek, kuomet kitų yra nuo 1,8 sek.
  • Messenger planuojama, kad bus 2 kartus greitesnė ir net 7 kartus mažesnė (pagal užimamą vietą įrenginyje), nei kitos susirašinėjimo platformos.

Tai buvo tikrai dar ne paskutinis straipsnis apie F8 Facebook konferenciją. Turime dar labai daug karštų naujienų! Laukite tęsinio!

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Chatbot kuria Colifa
Colifa- chatbot kūrimas

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE