F8 Facebook konferencija 2019 - 1 Colifa
Facebook F8 konferencija 2019

F8 Facebook 2 dienų konferencija

Prieš keletą dienų praūžė kasmetinė F8 Facebook 2 dienų konferencija, kuri vyko San Jose, Kalifornijoje. Konferencijoje dalyvavo tūkstančiai programuotojų, entreprenerių, kūrėjų ir inovatorių iš viso Pasaulio. Mark Zuckerberg atidarė šią dviejų dienų konferenciją, kurioje buvo kalbama apie pokyčius, tikslus, bei ateities planus, kuriant, bei atnaujinant Facebook ir Facebook priklausančių produktų platformas.

Tiek daug įspūdžių ir naujovių, kad akivaizdu – 1 straipsnio nepakaks.

F8 Facebook konferencijos pagrindinis tikslas – saugumas

Nors Facebook nelaikoma saugia ir privatumą užtikrinančia platforma, tačiau yra dedamos labai didelės pastangos Facebook paversti saugia ir privatumą garantuojančia platforma. Mark Zuckerberg akcentavo, kad ši vizija yra suskirstyta į dedamąsias:

  • Visiškas privatumas – turėjimas privačios erdvės ir galimybė aiškiai žinoti, su kuo komunikuojate ir kas tą informaciją mato ar gali matyti, bei ją valdyti.
  • Duomenų šifravimas – tam, kad jūsų komunikacija būti apsaugota – būtinas šifravimas, kuris apsaugos jūsų privatumą netgi nuo pačio Facebook
  • Sutrumpintas informacijos kaupimo laikas – daugiau nebereikės nerimauti dėl įrašų, žinučių ar kitos praeityje paskelbtos informacijos, kuri galbūt gali jums pakenkti. Įrašai – istorija bus laikoma tik tiek, kiek būtina veiksmui atlikti arba remiantis jūsų nustatymais.
  • Saugumas – bus maksimaliai daromi būtini veiksmai garantuojantys ir užtikrinantys saugumą.
  • Sąveika su kitomis aplikacijomis – apjungiamos įvairios Facebook aplikacijos, tam, kad būti galimybė saugiai komunikuoti su kitais žmonėmis, kurie naudojasi skirtingomis Facebook aplikacijomis.
  • Saugus duomenų kaupimas – bus tinkamai parinktos lokacijos/regionai, kur galima užtikrinti saugų duomenų laikymą.
    Pasak M.Zuckerberg per ateinančius keletą metų, būtent šių tikslų įgyvendinimas bus prioritetas.

F8 Facebook konferencijos įžvalgos

Nors konferencijoje kalbėjo daug pranešėjų, visur buvo akcentuojamas saugumas ir privatumas. Kaip žinia, mūsų naršymas internete nėra privatus, yra pilna „seklių“ (Slapukai- cookie), kurie mus seka ir stebi mūsų veiksmus. Dažniausiai klientus neramina – negalėjimas patiems kontroliuoti savo privatumo. Todėl stipriai augant Facebook tinklui, vis daugiau dėmesio yra skiriama būtent saugumui ir privatumui. F8 Facebook konferencija pristatė labai daug naujovių, kurios jau yra įdiegtos tam tikrose regionuose ir kurios dar tik bus įdiegtos ar sukurtos. Apie Facebook aplikacijų, bei platformos pokyčius ir naujoves papasakosime jau antroje dalyje.

F8 Facebook konferencija – 2 dalis

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Chatbot verslui susisisiekti
Colifa- chatbot kūrimas

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE