atiduok robotuko darba robotukui Colifa

Ar tenka girdėti – „dirbu kaip robotas“, „robotiški darbai“, „net robotas taip padarytų“, „ir vėl tas pats per tą patį“, „vėl į Messenger‘į klientai be sustojimo rašo“. Drąsiai sakome – atiduok robotuko darbą robotukui.

Kodėl verta atiduoti robotuko darbus?

Atiduok robotuko darbą robotukui, nes tu tikrai daugiau sugebi nei tik atsakinėti klientams į dažniausiai užduodamus klausimus, liaudyje vadinamus DUK. Robotukas, gali už tave tą daryti, tau nereikia „copy – paste“ būdu atsakinėti į klausimus, kitaip sakant – visada bus pasiruošęs bendrauti su tūkstančiais tavo klientų.

Atiduok robotuko darbą robotukui, nes privalumas – robotukas atsakinės 24 val.per parą, 7 dienas per savaitę ir jam nereikės atostogų, jis nesirgs.

Atiduok robotuko darbą robotukui, nes jis vienu metu gali bendrauti su tūkstančiais tavo klientų, suvaldyti visas registracijas, perduoti jūsų kontaktus, nukreipti, patarti, pasikartojančius darbus drąsiai galite pavesti jam.

Danas Schawbelis

Danas Schawbelis, „Ateities darbo vietos“ tyrimų direktorius ir bestseleriu tapusios knygos “Back to Human” autorius, atliko tyrimą ir pateikė išvadas apie darbo ateitį.

D.Schawbelis pastebėjo, kad 64% žmonių labiau pasitiki robotu nei jo vadybininku. Ką robotai gali padaryti geriau nei žmonės ir ką žmonės gali padaryti geriau nei robotai?

Robotai geriau gali padaryti tai kas susiję su “kietaisiais” įgūdžiais, o žmonės pirmauja ten, kur reikalingi “minkštieji” įgūdžiai.

Ar dirbtinis intelektas (DI) siekia įvaldyti “minkštuosius” įgūdžius? Šiuo metu tai nepastebima. Aš manau, kad darbo ateitis yra tokia, kad žmogiškieji ištekliai valdys žmogiškąją darbo jėgą, o informacinės technologijos valdys robotų darbo jėgą. Neabejojama, kad žmonės ir robotai dirbs greta.

teigia D. Schawbelis.

Daugiausiai DI naudojančio šalys

Daugiausiai DI naudoja Indija ir Kinija, o tada Singapūras. Šalys, kurios pasaulyje įgyja daugiau galios ir dėmesio, naudoja DI darbe. Dienos pradžioje darbuotojai stengiasi daryti tas užduotis, kurios reikalauja daugiausiai mąstymo.

Po 5 ar 6 valandų jie psichiškai išsekę. Bet jei administracinės užduotys yra automatizuotos, darbo diena konsoliduojama. Tai mus suteiktų laisvę daryti kūrybiškesnius darbus. Turime pamatyti, ar mūsų darbo diena sutrumpėja, jei DI pašalina mechanines užduotis. Jei to nedarysime, perdegimas darbe neišvengiamas.

Reikia bandyti po truputį perleisti mechaninius darbus robotukui ir matuoti laiko efektyvumą, tai yra ateitis, ir tai yra neišvengiama. Ar tai brangu?

atiduok robotuko darba robotukui Colifa 1

Viskas priklauso nuo jūsų, galima automatizaciją įsivedinėti mažais žingsneliais, tuomet ir patiriamos išlaidos nekels jokių nepatogumų ir tikrai verta vadovautis šūkiu: Atiduok robotuko darbą robotukui.

Straipsnis priklauso MB “Colifa”

Jei norite aptarti, o kaip chatbot gali būti pritaikomas jūsų versle, parašykite mums ir mes jums duosime idėjų.

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin