Pastebime, kad socialinė žiniasklaida, ne tik karantino metu, tampa pagrindine klientų aptarnavimo priemone. Smulkieji prekybininkai, paslaugų tiekėjai, taip pat, ir didžiosios įmonės, sukuria puikias klientų aptarnavimo patirtis naudojantis „Facebook Messenger“ ir čia svarbus tampa Chatbot pasiūlymas. GROŽIO SALONUI gelbsti Chatbot.

Kodėl „Facebook Messenger“ pokalbių programa?

Chatbot pasiūlymas. GROŽIO SALONUI

Facebook“ dabar leidžia jūsų sekėjams automatizuotai kalbėtis su jumis per „Facebook Messenger“. Tai reiškia, kad jūsų klientai gali iš karto gauti informaciją apie paslaugas, aktualias nuorodas, darbo valandas, užsiregistruoti susitikimui.

Svarbiausia – jums nereikia asmeniškai atsakyti į kiekvieną klausimą – chatbot susirašinėjimo robotai, tai daro patys. Be to, jie yra puikūs. Pažvelkite į keletą dalykų, kuriuos chatbot gali suteikti jūsų klientams:

Pirmiausia paklauskite savęs, ar jūsų GROŽIO SALONUI iš tikrųjų reikalingas Chatbot pasiūlymas?

  • Ar galima automatizuoti tam tikrus klientų aptarnavimo klausimus?
  • Kiek laiko praleidžiate kasdien atsakydamas į klausimus „Facebook“?
  • Ar turite darbuotoją, kuris visada, visą parą yra pasirengęs atsakyti į klausimus klientams FB?
  • Ir ar jums svaru išlaikyti esamus klientus ir pritraukti naujų?

Jei į nors vieną klausimą atsakėte – taip! Tai jums būtinas Chatbot pasiūlymas.

Privalumai, kuriuos turėsite įsigiję Chatbot savo grožio salono FB verslo puslapiui.

  • Jis prieinamas visą parą, net kai registratūros darbuotojas negali pasiimti telefono, kad atsakytų į klausimus – Chatbot dirba.
  • Klientai gali su jumis susisiekti tiesiogiai iš socialinių tinklų, kai pamato jūsų nuotraukas ir vaizdo įrašus.
  • Palaikote ryšį su esamais klientais jiems patogiu metu, net jei tai yra 12 valanda nakties.
  • Galite paskatinti daugiau užsakymų, užklausų internetu: kai komunikacija įvyksta iškart vos tik atkeliavus užklausai, yra didesnė tikimybė išlaikyti potencialų klientą. Tiesą sakant, apklausos rodo, kad greičiausiai į klausimus atsakantis verslas, greičiausiai gaus pardavimą.

Atminkite, kad jūsų nepakeičia robotas!

chatbot grozio salonams

Jums gali būti pateiktas Chatbot pasiūlymas. Jis iš karto pasveikina pašnekovus ir atsako į pagrindinius klausimus, tačiau jei klientui reikia konkretesnės ar asmeninės pagalbos, tada perduoda klientą jums.

Jei manote, kad jūsų GROŽIO SALONUI Chatbot padėtų supaprastinti klientų aptarnavimą ir užsakymus internetu – jums reikalingas asmeninis Chatbot pasiūlymas.

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Reikalinga profesionali pagalba administruojant jūsų Facebook verslo paskyrą, bei reklamas? O galbūt svarstote įsidiegti susirašinėjimo robotą? Susisiekite su mumis!

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin