ryšį palaikantys daiktai Colifa

Artėjant progai, norint atsidėkoti ar priminti apie save mes nuolat ieškome dovanų idėjų. Tačiau daugelis sutiks, rasti naudingą ir tuo pačiu įdomią dovaną yra labai sunku. Ryšį palaikantys daiktai – viena idėja – daug dovanų!

Colifa sukūrė idėją – ryšį palaikantys daiktai

Colifa kuria susirašinėjimo robotus – chatbot, kurie yra susieti su Facebook messenger aplikacija. Vieną dieną gimė idėja susirašinėjimo robotą „apgyvendinti“ daiktuose. Kodėl? Todėl, kad tuomet tas daiktas tampa dar artimesnis, arba tiesiog jo pagalba galima susisiekti su atitinkamu žmogumi ar įmone.

Verslo dovanų idėjos – ryšį palaikantys daiktai

Verslas nuolat siekia palaikyti artimą ryšį su savo klientais ar verslo partneriais, tačiau sutikite – įprasti kalendoriai, rašikliai ir panašios dovanos yra nusibodęs reikalas. Todėl mūsų idėja yra praktiška dovana plius galimybė ją naudoti kaip komunikacijos priemonę.

Ryšį palaikantis padėkliukas

ryšį palaikantys daiktai kavos padėkliukai verslo dovanos colifa

Sutikite, kavos, bei arbatos puodeliai ant darbo stalo sutinkami itin dažnai. Todėl padėkliukas puodeliui yra tikrai praktiška dovana. Mūsų parodytas padėkliukas yra ypatingas tuo, kad nuskenavus šį QR kodą galite nedelsiant pradėti pokalbį su mūsų įmonės virtualiu asistentu – chatbot. Jo pagalba rasite aktualią informaciją apie mus, bei mūsų kontaktus. Negana to, įmonė, kurios padėkliuko kodą nuskenuosite galės palaikyti atgalinį ryšį su jumis taip pat.

Ryšį palaikanti vizitinė kortelė

ryšį palaikantys daiktai - vizitinė kortelė colifa

Esame įpratę, kad pabendravus su verslo atstovu įvyksta vizitinių kortelių mainai. Tačiau jeigu susitikime dalyvavo daugiau žmonių ir grįžome namo su keliolika ar net keliasdešimt vizitinių kortelių – sutikite – atsiminti kas, yra kas bus tikrai sudėtinga. Tam siūlome turėti asmeninį virtualų asistentą chatbot, kuris suteiks informaciją tiek apie jus, tiek apie jūsų veiklą.

Informacija gali būti tekstinė, bei vizualinė – nuotrauka ar video. Dar kas labai svarbu – bet kokia jūsų norima kalba. Tik įsivaizduokite dalyvaujate konferencijoje kitoje šalyje – juk būtų smagu, kad jums svarbūs žmonės galėtų rasti informaciją apie jus ir jiems suprantama kalba.

Dar viena naujovė – ryšį palaikantys meduoliai

ryšį palaikantys meduoliai verslo dovanos

Kuomet susijungia grožis, skonis ir technologijos turime „ryšį palaikančius meduolius“. Visai nesenai bendraujant su Meduolių namais (MB „Kūrybingi sprendimai) gimė idėja.

QR kodą susietą su susirašinėjimo robotu chatbot išlieti ant meduolio. Kuo tai ypatinga? Meduoliai puiki dovana verslo draugams ar klientams. QR kodo dėka – gavęs dovaną asmuo gali jį nuskenuoti ir pabendrauti su jūsų įmone, rasti aktualių naujienų, patarimų ar kitą jūsų pateiktą informaciją.

Norite ir jūs dovanos, kuri padėtų palaikyti ryšį? Susisiekite su mumis!

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin