QR kodas vietoje skrajutės

Daug verslų dalyvauja parodose, mugėse, renginiuose, kuriuose dalija klientams skrajutes, lankstinukus. O ar žinojote, kad galima sutaupyti kelis šimtus ar net tūkstančius eurų išleidžiamų tokios reklamos gamybai. Tiesiog gali būti naudojamas QR kodas vietoje skrajutės.

QR kodas daugumoje naujų išmanių telefonų jau yra įdiegtas, taigi naudotis juo bus paprasta. Natūralu, kad kalbant apie QR kodus įsivaizduojate juodus kvadratėlius, tačiau QR kodas gali atrodyti net tik juodai baltas, tačiau kur kas patrauklesnis. Jis gali būti įvairiausių spalvų, taip pat viduryje galite įdėti savo logotipą, ar norimą paveiksliuką.

Toks QR kodas vietoje skrajutės parodose ar mugėse tikrai atkreips lankytojų dėmesį. Žinoma, kad būtų dar geresnis efektas žmonės turi norėti skenuoti jūsų kodą, o čia jau jūsų ir mūsų specialistų darbas – sukurti mini reklaminę kampaniją, kuri būtų efektyvi ir naudinga.

Kad ir kokią reklamos priemonę taikysite raginimui skenuoti kodą, ji bus kur kas efektyvesnė, nei dalinamos skrajutės ar lankstinukai. Kaip tuo įsitikinti? – pabandyti!

Kaip naudojamas QR kodas vietoje skrajutės?

Verslas kreipiasi į MB Colifa, mes sukuriame jums chatbot – virtualų susirašinėjimo robotą. Sugeneruojame QR kodą pagal jūsų norimą stilistiką. Klientas priėjęs prie jūsų stendo nuskenuoja QR kodą, ir tuomet pradeda, per Messenger programėlę, bendrauti su jūsų virtualiu susirašinėjimo robotu. Jums svarbiausia, kad klientas nuskenuotų QR kodą, o visą kitą darbą padarys virtualus robotas.

QR kodo vietoje skrajutės privalumas

Tas, kad klientas nuskenavęs kodą, jau turi informaciją savo telefone apie jūsų verslą, o jūs žinote kiek klientų skenavo kodą, t.y. kiek susidomėjo jūsų stendu, paslaugomis. Vėliau klientui davus sutikimą, galite sėkmingai palaikyti ryšį su juo. QR kodo pagalba prieinate prie kliento trumpiausiu ir greičiausiu keliu.

Šis bendravimo su klientais ir informacijos rinkimo būdas, kur kas pigesnis nei skrajučių ir lankstinukų gamyba, be to greičiau atsiperka. Kviečiame susitikti konsultacijai ir apsvarstyti galimybę įsigyti arba tik išsinuomoti virtualų susirašinėjimo robotą, kurio pagrindu bus sugeneruotas QR kodas vietoje skrajutės.

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Colifa susisiekti
Colifa- chatbot kūrimas ir konsultacijos

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE