chatbot CV roboto cv

CVonline.lt pasirodė susirašinėjimo roboto CV

Viename populiariausių CV portalų Lietuvoje – CVonline.lt pasirodė, precedento neturintis atvejis, pirmasis chatbot – automatizuoto susirašinėjimo roboto gyvenimo aprašymas. Gyvenimo aprašyme yra paminėtos funkcijos, kurias gali atlikti, bei pabrėžti pranašumai prieš žmogų, tokie, kaip galimybė dirbti 24/7, bendrauti bet kokia užsienio kalba ir už šį darbą norimas atlygis vos 120 EUR į mėnesį.

Roboto CV – MB „Colifa” sugalvojo unikalų sprendimą…

Šį unikalų sprendimą sugalvojo specializuota chatbot kūrimo įmonė MB Colifa ir iškart pasiekė stulbinančių rezultatų – chatbot buvo įdarbintas UAB „Finansinių sprendimų agentūra“ jau per pirmąją savaitę nuo chatbot CV pasirodymo.

Evelina, kaip kilo idėja sukurti susirašinėjimo robotui CV ir įkelti jį į CVonline portalą?

Roboto CV evelina ciurlione chatbot cv

„Vieną dieną diskutavome su kolege Jūrate apie chatbot „misiją“ būti žmonių asistentu. Tuomet bediskutuojant kilo mintis, kodėl gi mums reikia ieškoti įmonių, kurios norėtų „įsidarbinti“ chatbot. Leiskime pačiam susirašinėjimo robotui ieškotis darbo. Taip kilo mintis sukurti jam CV. Kaip žinia į tokius portalus, kaip CVonline tik žmonės kelia savo gyvenimo aprašymus, todėl savo idėją pristatėme CVonline

Pasakojo Evelina Čiurlionė

Rita, kaip reagavote į „roboto CV” projekto pasiūlymą?

rita karavaitiene chatbot cv

Mus be galo sužavėjo šis pasiūlytas projektas. Chatbot‘ą matome, kaip sprendimą darbdaviui, nes darbdaviai ieško racionalių ir optimalių sprendimų, kaip būtų galima kompensuoti darbuotojų trūkumą. Lyginant, kokie žmonės kandidatavo, tai chatbot‘as yra labai konkurencingas, ypač dėl to, kad klientų aptarnavimą vykdo nenutrūkstamai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Manau, kad chatbot‘o populiarumas ateityje tik didės.

Savo įspūdžiais dalinosi CVonline marketingo vadovė Rita Karavaitienė

Dažnai tenka girdėti, kad žmonėms darbo paieškos užtrunka mėnesį ar net ilgiau, kaip taip įvyko, kad Colifa sukurtas chatbot darbą gavo per pirmąją savaitę?

akvile petrasiunaite chatbot cv

Mes ieškojome asistento, žmogaus, kuris atliktų paprastas funkcijas: klientų registravimas, interesantų nukreipimas, pirminės informacijos suteikimas. Netikėtai tarp įprastų CV pamatėme „robotuko CV“ žinoma pirmiausiai ją skaitėme iš smalsumo, tačiau tada supratome, kad tai yra būtent tai, ko ieškome. Chatbot‘as puikiai atlieka visas šias užduotis, rutininius darbus, klientų pirminį aptarnavimą. Mes juo pilnai patenkinti.

Pasakojo UAB „ Finansinių sprendimų agentūros“ poskyrio vadovė Akvilė Petrašiūnaitė

Vykstant 4 pramonės revoliucijai vis daugiau kalbama apie tai, kad robotai išstums žmones iš jų darbo vietų. Tačiau vis daugiau atliktų tyrimų rodo, kad tie žmonės, kurie savo darbe pasitelks virtualius asistentus, dirbtinį intelektą – jie tik sustiprins savo darbo pozicijas. Robotai negali veikti be žmogaus pagalbos, jie gali atlikti įvairias funkcijas, skaičiavimus ar kitus darbus, tačiau galutinius sprendimus vis tiek priims žmogus.

MB „Colifa”

Apie analogų Lietuvoje neturintį projektą video rasite čia: Colifa Chatbots

chatbot cv roboto cv colifa chatbot

Projekto kūrėjai ir partneriai

MB „Colifa”: projekto idėja ir chatbot (susirašinėjimo roboto) kūrėjai.

UAB „CV-online LT”: projekto partneriai ir remėjai, kurie patikėjo idėja ir lygiavertiškai prie kitų CV patalpino ir chatbot CV.

UAB „Finansinių sprendimų agentūra”: projekto partneriai, kurie patikėjo idėja ir „įsidarbino” chatbot.

Padėka

RIEDI chatbot CV Kęstutis Petkevičius
Kęstutis Petkevičius

Širdingai dėkojame mūsų įmonės MB „Colifa” pagrindiniui įvairių projektų partneriui „RIEDI” reklaminių klipų ir filmų kūrimas. Už labai profesionaliai atliktus video režisavimo, filmavimo, montavimo ir kūrimo darbus.