FACEBOOK PORTAL NAUJOS FUNKCIJOS

Kas naudojasi Portal, žino, kad tai lengvas ir ypatingai įtraukiantis bendravimo būdas su šeima ir draugais, nors jie būtų už tūkstančių kilometrų. Todėl nenuostabu, kad Facebook Portal funkcija pildosi naujomis galimybėmis ir Portal išmanieji video skambučių įrenginiai nuo šiol bus trijų modelių: Portal, Portal Mini ir Portal TV. Beje, Portal galima bus naudoti ir su Whatsapp.

Kur šiuo metu veikia Facebook Portal?

facebook portal veikimas
Šaltinis: Facebook portal oficialus puslapis

Facebook Portal šiuo metu veikia JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Užsakymai priimami per portal.facebook.com. Portal video skambučių ekranas yra 10 colių dydžio, o Portal mini – 8 colių ir jis atrodo, kaip gražaus dizaino skaitmeninis nuotraukų rėmelis, kuris gali rodyti jums mielas nuotraukas, video, gimtadienio priminimus, kad natūraliai jaustumėtės arčiau savo šeimos, kai jie kažkur išvykę, o su Portal TV galėsite skambinti ir bendrauti per didžiausią namuose esantį televizorių. Išmani kamera seks jūsų judesius, todėl galėsite kalbėti vaikščiodami po kambarį ir jaustis lyg bendraujate su čia esančiu žmogumi. Išmanus garsas sustiprins kalbančiojo balsą ir nuslopins fono triukšmą.

Privatumo nustatymai

Privatumo nustatymai yra paprasti ir aiškūs – išjungus kamerą ir mikrofoną paspaudimu arba brūkštelėjimu, užsidegs raudona lemputė, kuri reiškia, kad kamera ir mikrofonas yra išjungti. Jei to jūsų privatumui nepakanka, galite fiziškai uždengti kameros lęšį dangteliu.

Kai naudojatės ir „Hey Portal“ funkcija, tuomet Portal reaguoja į frazę „Hey Portal“. Nustatęs, kad yra ištarta ši frazė, Portal patikrina ją siųsdamas balso įrašą į Facebook. Šios balso funkcijos galima atsisakyti įėjus į Facebook privatumo nustatymus.

Portal veikia kartu ne tik su Messenger, bet ir su tais draugais, kurie naudojasi Whatsapp.

Papildomos funkcijos

Istorijų laikas (Story time), papildyta realybė (AR) ir žiūrėjimas kartu – visa tai Facebook Portal jau yra įmanoma. Išleista keletas vaikų knygų serijų, siūloma žiūrėti Facebook turinį kartu su artimaisiais, kurių šiuo metu nėra su jumis. Tik įsivaizduokite, kaip šaunu skaityti ar kartu žiūrėti mėgstamą laidą su žmogumi, kuris išmaniųjų technologijų dėka atsiduria arčiau jūsų labiau negu buvo įmanoma bet kada anksčiau, atrodo, kad galite jį beveik paliesti.

Portal garso kolonėlė

Ji pasižymi ypatingai gera kokybe, todėl klausytis muzikos per Spotify, Pandora ar iHeartRadio bus vienas malonumas. Jūsų patogumui Portal prietaisai turi įmontuotą Amazon Alexa virtualųjį asistentą, taigi bus šaunu naudotis jo funkcijomis – klausytis muzikos, sklaidyti naujienas, atlikti paiešką, valdyti savo išmanųjį namą ir rezultatus matyti ekrane.

Facebook Portal Lietuvoje

Lietuvoje tokia Facebook Portal funkcija dar nėra prieinama, tačiau matant kaip greit keičiasi ir auga technologijos, nenustebsime, jeigu jau metų laikotarpyje ir Lietuvoje turėsime tokią paslaugą ir bendrausime išmaniais video skambučiais su šeima ir draugais, kur bebūtume.

Straipsnis priklauso MB “Colifa”

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin

Mielai padėsime jums socialinių tinklų administravime, chatbot (susirašinėjimo robototų) ar SEO klausimais. Susisiekite