MB Colifa lietuviško kapitalo įmonė, teikianti specializuotas pokalbių robotų – Chatbot kūrimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų.

Chatbot yra ateitis, anksčiau ar vėliau kiekvienam verslui reikės prie to prisėsti ir pagalvoti, kaip Chatbot pritaikyti savo versle. Jums reikės bendrauti su specializuota Chatbot kūrimo įmone, kuo anksčiau tai padarysite, tuo pranašesni rinkoje būsite. Juk smagiau bėgti priekyje, o ne nuolatos kažką vytis, ir kartoti sau, o jei būčiau anksčiau…

Chatbot iš esmės sukels revoliuciją, nes žmonės vis labiau bendrauja skaitmeniniame pasaulyje. Chatbot atliks visus rutininius darbus, optimizuos verslo procesus, jums nereikės samdyti papildomų darbo rankų vien dėl to, kad išaugo jūsų verslo apimtys. Ir svarbiausia Chatbot gali būti pritaikomas bet kokiam verslui.

Mūsų profesionali specializuota Chatbot kūrėjų komanda padeda ne tik įsidiegti verslo procese chatbot, tačiau ir konsultuoja, kaip geriau ir efektyviau tą padaryti, apmoko įmonių personalą, kaip naudotis Chatbot, nes ateityje kiekviena administratorė privalės turėti bazines žinias, kaip atlikti pagrindines korekcijas Chatbot programoje, na panašiai, kaip dabar, neįsivaizduojate administratorės nemokančios naudotis exel ar word programomis.

Mūsų specializuota Chatbot įmonė teikia sprendimus, kuriuos galima įdiegti į įvairias sritis, pvz.: elektroninę prekybą, klientų aptarnavimą, pramogas, pristatymo paslaugas ar sveikatos priežiūrą. Chatbot gali būti diegiamas ir skirtingose verslo srityse, nes jos gali pasirūpinti įvairiomis paslaugomis, pvz.: skundais, klientų aptarnavimu, grįžtamuoju ryšiu, užsakymu, paieškomis, mokėjimo procedūromis ir pan.

Nuo šiol kiekvienas klientas socialinėje medijoje, bet kuriuo paros metu, įvairiomis kalbomis gali kalbėtis, registruotis susitikimui, greitai gauti informaciją apie jūsų darbo laiką, lokaciją, atsakingų asmenų kontaktus. Ar jūsų esami arba potencialūs klientai tai gali daryti – priklauso tik nuo jūsų. Taigi, kviečiame susipažinti su MB Colifa specializuota Chatbot įmone ir sužinoti, kaip Chatbot galite įdiegti savo versle.

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

kolifa kontaktai

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui ar messenger kodo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook