Chatbot ikona Colifa

Koks bus Colifa sukurto Chatbot vardas?

Koks bus chatbot vardas? Kaip žinia, chatbot yra susirašinėjimo robotas, kitaip sakant – virtualus asistentas. Colifa netik kuria chatbot kitoms įmonės, tačiau turi ir savo virtualų asistentą. Dažnai buvo susiduriama su klausimu, kaip pavadinti mūsų virtualų asistentą, „chatbotukas”, „pokalbiukas”, „Colifa asistentas”. Tačiau galvoti vardą, kol nebuvo sukurta išvaizda mums tapo „misija neįmanoma”. Todėl nusprendėme, kad pirmiausiai pasitelksime profesionalios menininkės Ugnės Barauskaitės pagalbą ir bendromis pastangomis sukursime mūsų chatbotui išvaizdą.

Chatbot išvaizdą padiktavo įmonės logotipas

Misija ne iš lengvųjų. Juk tai nematomas daiktas – kompiuterinė programa. Tačiau idėją įgyvendinti padėjo mūsų jau turimas įmonės logotipas. Logotipas labai aiškiai atspindi chatbot idėją, jį sudaro kompiuterinė pelė su antenėlėmis. Kiek tenka ieškoti vaizdų su robotais, robotizuotom programom visur matome „antenėles”, todėl „pelytė” su „antenėlėmis” puikiai atspindi mūsų kuriamą paslaugą. Norint išlaikyti vientisumą tarp logotipo ir mūsų chatbot išvaizdos paprašėme Ugnės personalizuoti Colifa chatbot pasitelkiant logotipą.

Chatbot išvaizda Colifa

Turime išvaizdą, tai koks bus Colifa chatbot vardas?

Mes žinome, kad skamba keistai, sugalvoti vardą kompiuterinei susirašinėjimo sistemai. Tačiau, kaip be vardo? Žmonės, kurie rašo mums pirmiausiai bendrauja būtent su mūsų chatbot. Jis pasisveikina ir prisistato, kaip mūsų įmonės virtualus asistentas. Tačiau tai skamba maždaug taip „Laba diena aš esu įmonės Colifa administratorė, kuo galiu jums padėti”. Turbūt nelabai tenka girdėti tokį prisistatymą, mes įpratę, kad prisistatant išgirstume vardą. Taigi turime dilemą, koks bus Colifa chatbot vardas? Norite padėti mums jį išrinkti? Tuomet paspauskite ČIA ir būsite nukreipti į vardo pasiūlymo formą! Bet tai dar ne viskas! Už pasiūlytą originaliausią vardą mes padovanosime pasivažinėjimą kartingais „Vilko kartodrome” 2 asmenims!!

PASIŪLYK COLIFA CHATBOTUI VARDĄ

Kodėl patys nerenkame vardo? Todėl, kad su mūsų chatbot bendrauja mūsų klientai. Jie geriausiai žino, koks chatbot vardas būtų tinkamiausias, skambėtų kiek neįprastai, o gal priešingai reiktų mums įprasto žmogaus vardo. Tikimės, kad su visų pagalba išrinksime labiausiai Colifa chatbot tinkamą vardą.

susisiekti del chatbot

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot – susirašinėjimo robotų jūsų verslui ar SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE