tik tok yra

Tik Tok yra vaizdo įrašų bendro naudojimo platforma, gali būti sparčiausiai populiarėjanti socialinės žiniasklaidos programa pasaulyje.

Įdomu tai, jog Tik Tok yra vienintelis socialinis tinklas, kuris yra toks populiarus ir nepriklauso „Facebook“ kompanijai.

Nors jos vartotojai yra 24 metų ir jaunesni Z kartos atstovai. Žinant, jog šios kartos dėmesio sutelkimo laikas yra vos 3 sek., „Tik Tok“ laimi jaunuolių žvilgsnius kur kas ilgesniam laiko tarpui. Kuo labiau buitiškas ir žmogiškas turinys, tuo didesnės sėkmės jis sulaukia.

Taigi, kas yra „Tik Tok“?

Tik TokKinijai priklausanti socialinio vaizdo įrašų bendro naudojimo programa. Vartotojai gali filmuoti, taisyti ir dalytis 15 sekundžių trukmės vaizdo įrašais, su filtrais, muzika, animacija, specialiais efektais ir dar daugiau. Kaip ir kolegos socialinės žiniasklaidos programos, vartotojai taip pat gali sekti, pamėginti ir komentuoti viską, ką mato. „Tik Tok“ galima naudoti „iOS“ ir „Android“ operacinėse sistemose. Kalbant paprastai, „Tik Tok“ erdvė kur smagiai gali leisti socialinę mediją.

Kas naudojasi „Tik Tok“?

tik tok auditorija

Didžiausi „Tik Tok“ vartotojai yra 24 metai ir jaunesni . Tačiau į „Tik Tok“ reiškinį įsitraukia ne tik jūsų vaikai ir jų draugai.

Tokios garsenybės kaip „Oskarą“ laimėjusi aktorė Reese Witherspoon ir „Tonight Show“ vedėjas Jimmy Fallonas taip pat naudojasi šia platforma.

Iš kur atsirado „Tik Tok“?

ByteDance“, kurios būstinė yra Pekine, nusipirko sinchronizavimo vaizdo platformą „Musical.ly“, kurios pagrindinė buveinė yra Šanchajuje ir kurios biurai yra Santa Monikoje. 2018 m. Rugpjūčio mėn. „Musical.ly“ buvo pervadinta į „Tik Tok“ pavadinimą, o tada programos atsisiuntimai padvigubėjo visame pasaulyje.

Tik Tok“ pernai išaugo iki 400 milijonų aktyvių vartotojų,tai yra maždaug trys iš dešimties gatvėje esančių žmonių. Tačiau dėmesį atkreipia ne tik Kinija.

Kalbant apie kitas šalis situaciją, „Tik Tok“ dabar turi daugiau nei pusę milijardo vartotojų visame pasaulyje, JAV atsisiuntę beveik 80 milijonų.

Ar galite išgarsėti „Tik Tok“ svetainėje?

ar galima isgarseti su tik tok colifa

Taip, bet svarbiausia yra nuoseklumas: padarykite pakankamai vaizdo įrašų, kurie patiktų jūsų stebėtojams, ir interneto šlovė jums ranka pasiekiama.

Straipsnis priklauso MB “Colifa”

Jei norite aptarti, o kaip chatbot gali būti pritaikomas jūsų versle, jeigu reikalingas socialinių tinklų administravimas ar reklama – parašykite mums .

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin