messenger robotas

Messenger robotas arba tiesiog chatbot yra automatizuota susirašinėjimo sistema.

Vis dažniau įvairiuose forumuose, bei kitose diskusijose matome klausimus, kas yra messenger robotas? Todėl nusprendėme detaliau apie tai papasakoti.

Chatbot ir messenger robotas yra tas pats

Pasiklausinėjus žmonių, ką žino apie chatbot, neretai išgirstame atsakymą, „kas yra messenger programėlės robotas – žinoma, bet, kas yra chatbot – ne”. Tuomet konkretiname klausimą ir klausiame, kas gi yra messenger robotas? Ir maždaug 68% atsako – automatizuotos Facebook žinutės. Iš dalies, tai yra, teisingas požiūris iki tol, kol pasiklausiame, kokios tai žinutės. Šioje vietoje suprantame – didžioji dalis klaidingai supranta šias tris sąvokas: messenger robotas, chatbot ir automatizuotos Facebook žinutės.

Kas yra automatizuotos Facebook žinutės?

automatizuotos facebook zinutes
Automatizuotos Facebook žinutės

Automatizuotos Facebook žinutės yra Facebook platformoje esantys nustatymai. Nustatymai leidžia:

  • pakviesti puslapio lankytojus pradėti pokalbį. Sukonfigūruota „pasisveikinimo“ žinutė arba 4 greiti „klausimai” puslapiui (kaip matosi nuotraukoje);
  • atsakyti į atsiųstą klientų žinutę nusiunčiant jiems vienkartinę automatizuotą žinutę ir panašias.

Automatizuota žinutė – neturi tęsinio, tai yra vienkartinė žinutė – tai yra esminis skirtumas.

Chatbot ar messenger robotas?

Chatbot yra susirašinėjimo robotas, kuris gali būti susietas su internetine svetaine arba įvairiomis programėlėmis, bei socialiniais tinklais. Todėl chatbot galima vadinti messenger robotu, jeigu yra susiejama su messenger programėle.

Kaip ši sistema veikia?

Visų pirma tai – automatizuota susirašinėjimo sistema. Tai reiškia, kad užėjus į verslo Facebook puslapį ir paspaudus „siųsti žinutę“ su jumis sistema pasisveikina ir pasiūlo pasakyti, kas domina arba pasirinkti iš siūlomo meniu. Klientui atlikus veiksmą, sistema reaguoja iš kart ir suteikia reikiamą informaciją, bei paklausia kito klausimo. Kaip jau supratote, robotas bendrauja 24/7, todėl klientai visą dominančią informaciją gali gauti akimirksniu bet kuriuo paros metu.

Kaip įsidiegti messenger robotą?

kai isidiegti messenger robotoa

Visų pirma – įmonė kurianti chatbotus išsiaiškina kliento poreikius, remiantis poreikiais yra sukuriamas chatbot. Pabaigus kurti, klientas atlieka pokalbių roboto bandymus, jeigu viskas tinka – chatbot kūrėjai prijungia jį prie Facebook paskyros.

Norite sužinoti daugiau, kaip veikia chatbotai? Susisiekite

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Colifa chatbot
Colifa- chatbot kūrimas

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? – Susisiekite 

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE