Facebook marketingas

Facebook marketingas. Teksto ir vaizdo santykio pakeitimai.

Vis daugiau verslų naudojamas reklamos įrankis – Facebook marketingas. Facebook atstovai stengiasi naujinti ir tobulinti šį tinkle. Šį kartą, nuo rugpjūčio 19 dienos, įvyks pasikeitimų mobiliuosiuose telefonuose. Su šiais pasikeitimais kartu keičiasi ir daugelis nustatymų su kuriais buvome jau susipažinę bei apsipratę:

  • Buvome įpratę matyti 7 eilutes aprašymo prie nuotraukų. Nuo rugpjūčio 19 dienos jų sumažės ir jų matysime tik 3 (teksto apimties tai neapribos, tačiau reikės labai pasistengti, kad tos 3 eilutės būtų labai įtraukiančios, kad žmogus norėtų skaityti daugiau. Į tai turi atkreipti dėmesį tie, kuriems svarbus Facebook marketingas).
  • Taip pat keičiasi nuotraukų ir video formatas telefonuose. Nuo šiol jis bus 4:5, arba pikseliais 1200×1500 (vertikaliai), didesnių išmatavimų paveikslėliai ir video bus tiesiog užmaskuoti.

Daugiau informacijos rasite čia: FACEBOOK

Facebook marketingas - naujoves

Facebook marketingas orentuotas į mobiliųjų įrenginių spartą

Teksto, nuotraukų ir vaizdo įrašų pakeitimai yra skirti supaprastinti formatus ir pagerinti mobiliųjų įrenginių naudojimo spartą. Tai padės padidinti skelbimų efektyvumą ir bus lengviau naudoti vieną žinutę Facebook ir Instagram naujienų sraute.

Beveik absoliuti dauguma (96%) Lietuvos gyventojų, socialinių tinklų naudotojų, naudojasi Facebook. Stiprės ir Messenger, atsiras daugybė patogių funkcijų, tokių kaip tiesioginiai mokėjimai. Facebook marketingas taps vis aktualesnis.

Įmonės KANTAR tyrimų duomenimis, taip atrodo Lietuvos socialinių tinklų situacija:

Facebook marketingas - naudojimasis

Straipsnis priklauso MB „Colifa”

Norite asmeninės konsultacijos dėl Chatbot jūsų verslui, SEO svetainės optimizavimo? susisiekime.

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin