Nuotraukų šaltinis: Facebook „Kauno mokslo ir technologijų parkas”

„Gera pradžia + penkių seminarų verslo aktyvinimo ciklas Evolut 4.0 ir jau birželio pabaigoje sulauksime verslų derliaus. Startavo Kauno MTP sukurta programa, kurią šį pentadienio rytą inovacijų ir verslumo ekspertai pristatė dešimčiai komandų ir kūrėjų“

Skelbia „Kauno mokslo ir technologijų parkas“

EVOLUT 4.0 projektas

2019-05-31 ,,Santakos” slėnyje startavo 2018 m. Kauno mokslo ir technologijų parko sukurta antreprenerystės ir naujų produktų vystymo programa EVOLUT 4.0. Ši programa Tarptautinės mokslo ir technologijų parkų asociacijos (IASP) buvo pripažinta inovatyviausia pasaulyje.

MB Colifa komanda tapo EVOLUT 4.0 projekto dalyviais

evolut 4.0 Colifa
Nuotraukų šaltinis: Facebook „Kauno mokslo ir technologijų parkas”

Šių metų gegužės mėnesį buvo paskelbtas EVOLUT 4.0 programos komandų atrankų etapas. Įmonės ar komandos norinčios patekti į šią programą turėjo pildyti paraiškas ir dalyvauti atrankoje.

„Tobulėjimui ribų nėra, tačiau tam dažniau pristinga laiko arba pinigų. Kuomet yra galimybė sudalyvauti tokio lygio programoje ir gauti pagalbą, bei žinias iš savo srities ekspertų – yra tikras laimėjimas. Ši antreprenerystės ir produktų vystymo programa buvo pripažinta Pasaulyje, kaip inovatyviausia. Mūsų įmonė siekia tapti savo srities lyderiaujančia įmone ir dalintis savo žiniomis su klientais, bei partneriais. Todėl mums šis projektas yra be galo svarbus, tiek kaip įmonei, tiek dėl asmeninio tobulėjimo. Būti atrinktiems į šį projektą su savo projektu ir idėjomis – reiškia įvertinimą, kad einame teisingu keliu”.

MB „Colifa” komanda – E.Čiurlionė ir J.Tuzinaitė

5 etapų antreprenerystės ir naujų produktų vystymo programa

Tai 5 etapų antreprenerystės ir naujų produktų vystymo programa, kurią sudaro pasauliniai, patikrinti verslo modeliai bei metodai, tokie kaip:

  • NABC ;
  • CANVAS ;
  • Customer journey mapping ;
  • Design Thinking ;
  • Pitch Deck, B2B ir kt.

Programą veda patyrę savo srities mentoriai praktikai

Kiekvienam etapui yra priskirtas savo srities profesionalas:

  • B2B pardavimų profesionalas – Lekt. Justinas Taruška
  • Design thinking ekspertės – Dr. Dainora Maumevičienė ir Dr. Asta Daunorienė
  • Inovacijų ir verslumo ekspertas – Paulius Nezabitauskas
  • Strateginio marketingo ekspertė – Inga Uus

Išvardinti savo sričių ekspertai dirbs su atrinktomis komandomis ir supažindins komandas su aukščiau išvardintais metodais, bei verslo modeliais.

Straipsnio informaciniai šaltiniai:

Kauno mokslo ir technologijų parkas

MB Colifa