Colifa 1-ais gimtadienis kartingai kaune

Colifa 1-asis gimtadienis „Vilko kartodrome”.

Įprasta tiek įmonės, tiek asmeninius gimtadienius švęsti restoranuose, kavinėse, sodybose ar panašiose erdvėse. Tačiau mes – nemėgstame standartų. Todėl Colifa 1-ojo gimtadienio šventės vieta buvo pasirinkta „Vilko kartodromas”.

Kartingai ir „Šampano šou”

Colifa 1-ais gimtadienis Ice dreams

Colifa 1-asis gimtadienis ir neįprasti sprendimai. Įprasta, kad atvykus į kartodromą galime ne tik pasivažinėti kartingais, bet ir rezervuoti savo šventei vietą. Šventės metu pasivaišinama užkandžiais, važinėjama kartingais, bendraujama. Tačiau mes darėme ne tik tai. Šventės partneriai „Ice & Dreams” sukūrė tikrą šou! Šampano taurių piramidė, sausas ledas, šviesos, profesionalus barmenas, bei ferverkai” viduryje kartingų trasos! Efektas tiesiog nepamirštamas!

Colifa – vardinis elektrinis kartingas

colifa kartingas vilko kartodromas

Gimtadienio kulminacija – Colifa vardinis elektrinis kartingas Nr.7 . Nuo šiol apsilankę „Vilko kartodrome” galėsite išbandyti ir Colifa vardu pavadintą kartingą – žmonės sako, kad Nr. 7 sėkmingas. Išbandykite trasą šiuo kartingu ir sužinosite!

Colifa gimtadienis – padėka šventės dalyviams ir partneriams

Colifa 1-asis gimtadienis padeka vilko kartodromas RIEDI Sventines dovanos Ice Dreams

Ši nuostabi šventė nebūtų tokia, jeigu į Colifa 1-ąjį gimtadienį nebūtų susirinkę mūsų draugai ir partneriai. Todėl norime labai padėkoti:

„Vilko kartodromas – Pergalė” už puikią erdvę, nuostabius kartingus ir puikų bendradarbiavimą.

„RIEDI”- reklaminių klipų ir filmų kūrimas” už video ir įamžintas gimtadienio akimirkas.

„Ice & Dreams” už nuostabų šampano šou.

„Šventinės dovanos” už gimtadiniui sukurtą torto atributą, bei vardinius „Colifa” saldainius

Colifa