Sutriko Facebook pokalbių programų veikimas. Neveikia messenger, Instagram ir WhatsApp.
Neveikia messenger, Instagram ir WhatsApp.

Neveikia messenger per kompiuterį? Atsidarius messenger matosi tik paskutinė žinutė – kitų neužkrauna? Sprendimas – parsisiųskite “Messenger App for Windows” ir matysite visus buvusius susirašinėjimus.

Kitos problemos gerokai rimtesnės

Nuo 2020 gruodžio mėnesio Facebook pranešė, kad kompanijai pateikta daug ieškinių dėl asmens duomenų politikos pažeidimų (EU šalyse). Ryšium su tuo Facebook pranešė apie didelius pokyčius Europos sąjungos, UK ir Norvegijos vartotojams. Pokyčiai tiek reklamos nustatymuose, bei auditorijų parinkime, taip pat ir pačio messenger apribojimai komunikacijai, kur pasitelkiamos išorinės sistemos – pavyzdžiui chatbot.

Įgyvendinant šiuos pakeitimus nuo 2020 12 09 fiksuojamas masinis programėlių messenger, Instagram ir WhatsApp sutrikimas Europoje ir UK.

  • Išsiųstos žinutės rodomos, kaip neišsiųstos ir jos gavėjo yra arba negaunamos arba gaunamos vėliau.
  • Nuotraukų, video, garso žinučių siuntimas – gavėjas mato užrašą “Downloading …”
  • Susirašinėjimo istorija nėra rodoma arba tenka ilgai laukti, kol užsikraus.
  • Bandant prisijungti prie messenger rašoma “Waiting for network”
  • Išsiuntus žinutę po ja rašoma “Message could not be sent. Tap for details” – paspaudus rašoma “You can’t reply to this conversation.” Ir tada yra pasirinkimas “Lear more” – paspaudus jį nukreipiama į Facebook pagalbos centrą, kur yra pateiktos visos standartinės rekomendacijos, kaip atnaujinti versiją, patikrinti interneto veikimą ir t.t. – kas aišku šioje situacijoje visiškai nepadės.

Sutrikimus galima registruoti: https://downdetector.com/status/facebook-messenger/

Kiek laiko dar bus “nulūžęs” messenger – net pats Facebook negali atsakyti ir visur pilna tik pranešimų, kad sistema neveikia/sutrikęs veikimas ir kad bandoma, kaip greičiau pašalinti šiuos sutrikimus.

Kviečiame sekti naujienas

Straipsnis priklauso MB “Colifa”


Reikalinga profesionali pagalba administruojant jūsų Facebook verslo paskyrą, bei reklamas? O galbūt svarstote įsidiegti susirašinėjimo robotą? Susisiekite su mumis!

Sekite mūsų naujienas Facebook

Sekite mūsų naujienas YOUTUBE

Sekite mūsų naujienas Linkedin