fbpx

Colifa partneriai

Informaciniai Colifa partneriai

Pirmoji publikacija šioje svetainėje buvo patalpinta dar 2016-09-27, todėl ši data laikoma kauniečiams.lt veiklos pradžia ir gimtadieniu.

Informacinis tinklalapis www.kaunieciams.lt pasižymi išskirtinai filtruojama informacija, kurios didžiausią dalį sudaro naujienos apie Kauno miestą ir rajoną bei jų gyventojus.

Daug dėmesio skiriame Kaune ir Kauno rajone vystomam verslui bei jo viešinimui. Tai mums leidžia kurti puikią sinergiją tarp miesto gyventojų, paties miesto ir jame esančio bei besikuriančio verslo.

Projektų kūrimui ir įgyvendinimui Colifa partneriai

CV-Online internetinė personalo atrankos kompanija,1996 metais įkurta Estijoje,Latvijoje 1999 metais, o Lietuvoje įsteigta 2000 metais

CV-Online yra ne tik darbo skelbimų portalas internete, bet ir stiprus paslaugų teikėjas, kuris stengiasi būti geriausiu partneriu: darbdaviams, ieškantiems darbo, darbuotojams ir investuotojams. Kuriame pridėtinę vertę tam kad, darbo ar darbuotojų paieškos procesas būtų paprastas ir aiškus visiems ir kiekvienam.

Lietuvos zoologijos sodo misija – supažindinti visuomenę su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove, su nykstančiomis rūšimis ir nykimą sąlygojančiais veiksniais, skatinti sąmoningumą ir atsakomybę už biologinės įvairovės išsaugojimą, ugdyti emocinius ryšius su gyvūnais, bendradarbiauti su švietimo institucijomis.

O seniau buvo taip…

1938 metais liepos 1 dieną 17 val. oficialiai buvo atidarytas Zoologijos sodas. Į atidarymą buvo atvykę: švietimo ministras prof. Tonkūnas, teisingumo ministras Masiulis, viceministras inž. Jankevičius, viceburmistras pik. Rusteika, daug profesorių, valdinių įstaigų vadovų, visuomenininkų, spaudos atstovai ir kitų kviestų svečių. Prie originalių sodo vartų dar prieš atidarymą susirinko keli šimtai žmonių.

Colifa ir Lietuvos zoologijos sodo bendras projektas “Prakalbinti gyvūnai”. Apie projektą skaitykite čia

Trasoje sumontuota pažangiausia AMB ir PIXEL COM laiko skaičiavimo bei dalyvių registracijos įranga, kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingų varžybas, nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą. Trasos plotis 6 metrai, ilgis 250 metrų, trasoje 11 posūkių.
Kartodrome naudojama saugiausia ir pažangiausia, 2015 metais pagaminta technika.

Vienas iš bendrų projektų – žiūrėkite čia

Colifa – jūsų verslo partneris