Colifa klientai

Trasoje sumontuota pažangiausia AMB ir PIXEL COM laiko skaičiavimo bei dalyvių registracijos įranga, kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingų varžybas, nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą. Trasos plotis 6 metrai, ilgis 250 metrų, trasoje 11 posūkių.
Kartodrome naudojama saugiausia ir pažangiausia, 2015 metais pagaminta technika.

Vilko kartodrome Pergalė Jūsų paslaugoms turime:

  • 1 vnt. SODI – 2DRIVE (dvivietis kartingas), kuris skirtas ne tik mokymams, bet ir jauniausių kartingo entuziastų, kurių ūgis nesiekia 130 cm pavėžinimui trasoje.
  • 12 vnt. SODI – RT8 kartingų, kuriuose integruotas galingas keturtaktis 200cm 6,5 AG – HONDA variklis, galintis išvystyti 70 km/h greitį. 
  • 4 vnt. SODI – LR5 kartingų, skirtų vaikams, kurių ūgis nuo 130 cm iki 160 cm, nuo 6 iki 14 metų amžiaus.

Daugiau informacijos rasite: www.vilkokartodromas.ltColifa klientai – 2011 m. susibūrusi „Promo Cars“ komanda, kurioje darbuojasi ir savo patirtimi dalijasi darbštūs savo srities entuziastai. Mūsų komandos, kaip reklamos gamintojų, kelias prasidėjo dar 1991-aisiais, tačiau matydami didžiulį potencialą ir sukauptą darbuotojų patirtį įkūrėme specializuotą automobilių puošybos įmonę. Mes automobiliams suteikiame unikalų įvaizdį, išryškinantį skoningas ir įspūdingas jūsų transporto priemonės detales. Garantuojame, kad būsite pastebėti miesto gatvėse ir patrauksite aplinkinių dėmesį.KTU yra vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių bei lyderio pozicijas užimančių aukštųjų mokyklų Lietuvoje.

Kauno technologijos universitetas – valstybinė aukštoji mokykla, kilusi iš 1922 m. Kaune įkurto Lietuvos universiteto, pertvarkius 1920 m. įsteigtus Aukštuosius kursus. 1950 m. spalio 31 d. – 1990 m. spalio 30 d. aukštoji mokykla veikė Kauno politechnikos instituto pavadinimu. Daugiau informacijos rasite https://ktu.edu/1998 m. rugsėjo 11 d. UAB „AUTOTOJA“ buvo suteiktas didžiausio Japonijos automobilių gamintojo – kompanijos Toyota Motor Corporation (TMC) įgaliotojo atstovo Lietuvoje statusas. 2004 m. kovo 26 d. atidarius naują automobilių prekybos ir remonto kompleksą, atitinkantį gamyklos gamintojos keliamus reikalavimus, buvo suteiktas ir prestižinių automobilių Lexus įgaliotojo atstovo vardas.

Esame stipri TOYOTA ir LEXUS automobilių pardavimų ir profesionalių serviso paslaugų teikimo ekspertų komanda. Augame ir tobulėjame kartu su gilias tradicijas turinčia Toyota Motor Corporation (TMC). Imonės darbuotojus vienija bendri tikslai ir kompanijos paveldas, o tai leidžia mums tapti patikimu Jūsų partneriu automobilio pirkimo ir priežiūros procese. Daugiau informacijos rasite https://www.autotoja.lt/Colifa klientai ir partneriai NexturyHUB – viskas įskaičiuota bendradarbystės erdvė Kaune. Vieta, kur susitinka galimybės! Darbo vietų, konferencijų salių, bei renginių erdvės nuoma.

Mūsų kruopščiai apgalvota bendradarbystės erdvė siūlo viską, ko reikia patogiam ir produktyviam darbui: susitikimų kambariai, patogios, skirtingų tipų darbo vietos, naudingos pažintys ir bendradarbiavimo galimybės, o taip pat, žinoma, 8 rūšių kava pilnai aprūpintoje virtuvėje ar poilsio akimirka laisvalaikio erdvėje. Daugiau informacijos: https://www.nexturyhub.comColifa klientai UAB ” IMPERIO Grupė” teikia: ofiso administravimo, marketingo, pardavimų vadybos ir teisės paslaugas, bei koordinuoja renginius, konferencijas ir kitas šventes.

  • Marketingo planų ruošimas ir įgyvendinimas;
  • Internetinė reklama ir jos priežiūra;
  • Telemarketingas;
  • Marketingas viešojoje erdvėje;
  • Darbuotojų ir vadovų mokymai B2B, B2C ir kt.

Visą informaciją apie įmonę ir jos teikiamas paslaugas rasite
https://www.imperio.lt/paslaugosPradėjęs taikyti įvairias Alternatyvias Mokymosi Metodikas, atradau kas veikė geriausiai, ir vos per 2 mėnesius išmokau gerai susikalbėti  portugalų  ir italų kalbomis. Tas mane motyvavo, nes, jau po keliasdešimt valandų darbo, kalbėjau su realiais žmonėmis realiomis temomis. Tuomet išmokau dar ir ispanų kalbą. Tuomet pradėjau naujas žinias taikyti ir mokydamas kitus, ir rezultatai nustebinu mano mokinius ne ką mažiau, nei mane. Pašalinus nebūtinus dalykus bei mokiniams pradėjus lavinti kalbėjimą nuo pirmų sekundžių rezultatai nepalyginamai pagerėjo.

Pastaruosius šešerius metus mano darbas buvo šlifuoti metodiką pačiam mokantis kalbų bei mokant šimtus įvairiausių žmonių. Taip sukūriau metodiką Kalbėk Angliškai ir ištobulinau ją iki to, kur ji yra šiandien. Daugiau informacijos rasite https://kalbekangliskaikursai.lt/

Colifa klientai žino, kodėl verta dirbti su mumis. Nieko nelaukite – susisiekite jau dabar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *