fbpx

Colifa klientai

Vanduo – mūsų stichijaEsame Aqua spektras – naujas vardas, jungiantis patyrusius baseinų įrangos profesionalus. Daugiau nei 12 metų baseinai, dirbtiniai tvenkiniai, fontanai ir jų priežiūros technologijos yra mūsų veiklos sritis.

Mes naudojame naujausias skaitmenines ir biochemines technologijas, sukuriame integruotas baseinų saugumo sistemas, pasiekiame, kad plaukimo vanduo būtų švaresnis už geriamąjį.

Dirbame taikydami originalius autorinius rangos sprendimus, naudojame tik kokybiškus gaminius, todėl garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.

Daugiau informacijos rasite: aquaspektras.ltLietuvos zoologijos sodo misija – supažindinti visuomenę su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove, su nykstančiomis rūšimis ir nykimą sąlygojančiais veiksniais, skatinti sąmoningumą ir atsakomybę už biologinės įvairovės išsaugojimą, ugdyti emocinius ryšius su gyvūnais, bendradarbiauti su švietimo institucijomis.

1938 metais liepos 1 dieną 17 val. oficialiai buvo atidarytas Zoologijos sodas. Į atidarymą buvo atvykę: švietimo ministras prof. Tonkūnas, teisingumo ministras Masiulis, viceministras inž. Jankevičius, viceburmistras pik. Rusteika, daug profesorių, valdinių įstaigų vadovų, visuomenininkų, spaudos atstovai ir kitų kviestų svečių. Prie originalių sodo vartų dar prieš atidarymą susirinko keli šimtai žmonių.

Daugiau informacijos rasite: www.zoosodas.ltApie FSA:

 • Šventai tikime tuo, ką darome;
 • Turime tikslą – žinome kelią;
 • Tobulėjame, niekada nesustojame;
 • Girdime, ko reikia būtent Jums;
 • Matome problemas – turime sprendimus;
 • Jūsų svajonė – mūsų strategija;
 • Vaišiname tikrai gardžia kava;
 • Nes Jūs mums rūpit…

Įmonės įsikūrimas – 2016-04-08.
16 000 naujų klientų nuo agentūros įkūrimo dienos, tai yra bendradarbiavimo su bendrovėmis-rinkos lyderiais ir klientų aptarnavimo specialistų kokybės ženklas. Kasdienės paslaugos klientams, atitinkančios poreikius, tai istoriškai svarbių žingsnių žengimas koja kojon su inovacijomis ir finansinio plano virsmas į neatsiejamą kasdienybę kiekvieno gyvenime.

Daugiau informacijos rasite: http://fsa.lt/VAU! Tai bent inovatyvi reklamos idėja! AdBroker pristato Jums naują technologiją reklamos rinkoje – reklaminį veidrodį! AdBroker reklaminis veidrodis – tai veidrodis, veikiantis kaip reklamos erdvė, kurioje verslas turi galimybę reklamuoti savo produktus.

Reklaminis veidrodis skirtas visoms įmonėms, kurios nori išmanioje reklamos platformoje reklamuoti savo produktus. Reklaminis veidrodis gali stovėti ar kabėti prekybos centrų tualetuose, sporto klubuose, liftuose, baruose, grožio salonuose ar bet kur kitur, kur žmonėms reikalingas veidrodis.
Visą informaciją apie reklaminį veidrodį sužinokite www.adbroker.techEsame maksimalistai, kurių pagrindinis tikslas – nauda Jums. Kartu su Jumis užsibrėžiame tikslus ir dedame visas pastangas, kad juos pasiektumėte. Išmoksite naujų kalbų, įgysite naujų įgūdžių – Jūsų sėkmė yra didžiausias mūsų džiaugsmas ir mes neturime ribų. 

iCAN“ vizija:
Draugiškas, bendraujantis ir žinių ištroškęs pasaulis.

„iCAN“ misija:
Mokyti taip, kad tobulėjimas žmonėms neštų praktinę naudą ir keltų aistrą tai daryti visą gyvenimą.

Daugiau informacijos rasite: www.ican.ltKelionių organizatorius Tedo.lt veiklą pradėjo 2013 metais. Tedo.lt įkūrė prisiekęs keliautojas Tadas Kertenis, nusprendęs su kelionių aistruoliais pasidalinti žiniomis, kaip pasirinkti geriausią skrydžio ir kitų būtinų paslaugų variantą; kaip pasirūpinti visais kelionės organizavimo klausimais.

Tedo.lt nuo pat įkūrimo lydi šūkis: „Pradėk keliauti kokybiškai“.

Kodėl verta rinktis Tedo.lt?

 • Paslaugas teikiame internetu, taigi mums nereikia galybės biurų visoje Lietuvoje, kuriuos reikėtų išlaikyti – dėl to galime pasiūlyti mažesnes kainas;
 • Mūsų tinklapis – automatizuotas: tad neatostogaujame, nesergame ir esame visada čia, adresu Tedo.lt;
 • Mūsų kelionių pardavimai vyksta visą parą.
 • Jei Jums kils problema – nesvarbu, prieš perkant, nusipirkus, kelionės metu ar po jos – su mumis visada galite susisiekti pagalbos telefonais;
 • Neskelbiame pasiūlymų, kur būtų pateikta tik dalis informacijos, netaikome papildomų mokesčių klientams, taigi galite būti tikri, kad mokėti reiks tik tiek, kiek nurodyta;

Daugiau informacijos rasite: www.tedo.ltTrasoje sumontuota pažangiausia AMB ir PIXEL COM laiko skaičiavimo bei dalyvių registracijos įranga, kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingų varžybas, nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą. Trasos plotis 6 metrai, ilgis 250 metrų, trasoje 11 posūkių.
Kartodrome naudojama saugiausia ir pažangiausia, 2015 metais pagaminta technika.

Vilko kartodrome Pergalė Jūsų paslaugoms turime:

 • 1 vnt. SODI – 2DRIVE (dvivietis kartingas), kuris skirtas ne tik mokymams, bet ir jauniausių kartingo entuziastų, kurių ūgis nesiekia 130 cm pavėžinimui trasoje.
 • 12 vnt. SODI – RT8 kartingų, kuriuose integruotas galingas keturtaktis 200cm 6,5 AG – HONDA variklis, galintis išvystyti 70 km/h greitį. 
 • 4 vnt. SODI – LR5 kartingų, skirtų vaikams, kurių ūgis nuo 130 cm iki 160 cm, nuo 6 iki 14 metų amžiaus.

Daugiau informacijos rasite: www.vilkokartodromas.ltColifa klientai – 2011 m. susibūrusi „Promo Cars“ komanda, kurioje darbuojasi ir savo patirtimi dalijasi darbštūs savo srities entuziastai. Mūsų komandos, kaip reklamos gamintojų, kelias prasidėjo dar 1991-aisiais, tačiau matydami didžiulį potencialą ir sukauptą darbuotojų patirtį įkūrėme specializuotą automobilių puošybos įmonę. Mes automobiliams suteikiame unikalų įvaizdį, išryškinantį skoningas ir įspūdingas jūsų transporto priemonės detales. Garantuojame, kad būsite pastebėti miesto gatvėse ir patrauksite aplinkinių dėmesį.KTU yra vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių bei lyderio pozicijas užimančių aukštųjų mokyklų Lietuvoje.

Kauno technologijos universitetas – valstybinė aukštoji mokykla, kilusi iš 1922 m. Kaune įkurto Lietuvos universiteto, pertvarkius 1920 m. įsteigtus Aukštuosius kursus. 1950 m. spalio 31 d. – 1990 m. spalio 30 d. aukštoji mokykla veikė Kauno politechnikos instituto pavadinimu. Daugiau informacijos rasite https://ktu.edu/1998 m. rugsėjo 11 d. UAB „AUTOTOJA“ buvo suteiktas didžiausio Japonijos automobilių gamintojo – kompanijos Toyota Motor Corporation (TMC) įgaliotojo atstovo Lietuvoje statusas. 2004 m. kovo 26 d. atidarius naują automobilių prekybos ir remonto kompleksą, atitinkantį gamyklos gamintojos keliamus reikalavimus, buvo suteiktas ir prestižinių automobilių Lexus įgaliotojo atstovo vardas.

Esame stipri TOYOTA ir LEXUS automobilių pardavimų ir profesionalių serviso paslaugų teikimo ekspertų komanda. Augame ir tobulėjame kartu su gilias tradicijas turinčia Toyota Motor Corporation (TMC). Imonės darbuotojus vienija bendri tikslai ir kompanijos paveldas, o tai leidžia mums tapti patikimu Jūsų partneriu automobilio pirkimo ir priežiūros procese. Daugiau informacijos rasite https://www.autotoja.lt/Colifa klientai ir partneriai NexturyHUB – viskas įskaičiuota bendradarbystės erdvė Kaune. Vieta, kur susitinka galimybės! Darbo vietų, konferencijų salių, bei renginių erdvės nuoma.

Mūsų kruopščiai apgalvota bendradarbystės erdvė siūlo viską, ko reikia patogiam ir produktyviam darbui: susitikimų kambariai, patogios, skirtingų tipų darbo vietos, naudingos pažintys ir bendradarbiavimo galimybės, o taip pat, žinoma, 8 rūšių kava pilnai aprūpintoje virtuvėje ar poilsio akimirka laisvalaikio erdvėje. Daugiau informacijos: https://www.nexturyhub.comColifa klientai UAB ” IMPERIO Grupė” teikia: ofiso administravimo, marketingo, pardavimų vadybos ir teisės paslaugas, bei koordinuoja renginius, konferencijas ir kitas šventes.

 • Marketingo planų ruošimas ir įgyvendinimas;
 • Internetinė reklama ir jos priežiūra;
 • Telemarketingas;
 • Marketingas viešojoje erdvėje;
 • Darbuotojų ir vadovų mokymai B2B, B2C ir kt.

Visą informaciją apie įmonę ir jos teikiamas paslaugas rasite
https://www.imperio.lt/paslaugosPradėjęs taikyti įvairias Alternatyvias Mokymosi Metodikas, atradau kas veikė geriausiai, ir vos per 2 mėnesius išmokau gerai susikalbėti  portugalų  ir italų kalbomis. Tas mane motyvavo, nes, jau po keliasdešimt valandų darbo, kalbėjau su realiais žmonėmis realiomis temomis. Tuomet išmokau dar ir ispanų kalbą. …

Pastaruosius šešerius metus mano darbas buvo šlifuoti metodiką pačiam mokantis kalbų bei mokant šimtus įvairiausių žmonių. Taip sukūriau metodiką Kalbėk Angliškai ir ištobulinau ją iki to, kur ji yra šiandien. Daugiau informacijos rasite https://kalbekangliskaikursai.lt/

Colifa klientai žino, kodėl verta dirbti su mumis. Nieko nelaukite – susisiekite jau dabar