Chatbot kainos

chatbot kaina

Planas “Chatbot MINI” 

Chatbot kainos *nuo 250 eur – detalų kainos aprašymą rasite ČIA.   Perkate jau paruoštą chatbot versiją, gaunate mokymus ir savarankiškai keliate jums reikalingus klausimus / atsakymus ir kitą informaciją į chatbot. Greitas ir pigus būdas turėti chatbot. 

Planas “Chatbot MIDI”

Chatbot kainos *nuo 350 eur – detalų kainos aprašymą rasite ČIA   Sukuriame chatbot būtent jums, pagal jūsų norus ir poreikius. Gaunate mokymus ir savarankiškai keliate jums reikalingus klausimus / atsakymus ir kitą informaciją į pagal jūsų poreikius sukurtą chatbot. Darbų trukmė nuo 3 dienų iki 2 sav (priklausomai nuo kuriamo chatbot sudėtingumo ir dydžio (žingsnių kiekio) ). 

Planas “Chatbot MAXI”

Chatbot kainos *nuo 440 eur – detalų kainos aprašymą rasite ČIA.   Sukuriame chatbot būtent jums, pagal jūsų norus ir poreikius. Mes sukeliame visą informaciją (tekstinę ir vaizdinę) į jums sukurtą chatbot ir papildomai gaunate mokymus tam, kad ateityje savarankiškai galėtumėte atlikti jums reikalingus pakeitimus ar informacijos atnaujinimą. Darbų trukmė nuo 5 dienų iki 3 sav (priklausomai nuo kuriamo chatbot sudėtingumo, keliamos informacijos kiekio ir dydžio (žingsnių kiekio)). 

Planas “AI Chatbot”

AI chatbot kuriamas pokalbių robotas nuo pagrindų, su dirbtiniu intelektu.
Turi tiesioginį ryšį su programomis ar internetine svetaine. Kaina nuo
nuo 8000 eur + PVM. Daugiau skaitykite ČIA…

*nuo – tai yra minimali orientacinė paslaugos kaina. Pilna kaina gali būti pasiūlyta tik turint pilną informaciją apie reikiamą chatbot, jo funkcijas ir jo dydį. Kainos nurodytos BE PVM.

chatbot kainos
Chatbotų kainos

Jeigu domina  kitos paslaugos kreipkitės į mūsų chatbotą arba skambinkite/rašykite. Arba aplankyte mus Facebook

#chatbotkaina #kiekkainuojachatbot #chatbotokaina #kainachatbot